2733
2739
چسرم 3ماهه است البته دوقلو دارم یکی از قل هام اینجوری شده متوجه شدم زیر بغلش قلمبه شده بردمشم دکتر گفت از واکسن ب ث ژ هست سرش خیلی قرمزشما میدونید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بخاطر واکسنه ، پسر منم همینطور بود تا 7 ماهگی هم داشت دو حالت داره یا جذب میشه یا اونقدر بزرگ میشه که آخرش باز میشه و مایع توش خالی میشه ، متاسفانه پسر من از نوع دوم بود
منم کوچیک بودم همینطور شدم ظاهرا یکم که بزرگ شده بوده منم خیلی بیتابی میکردم یه حوله داغ کردن گذاشتن روش مایعش خارج شده و منم راحت شدم
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
2740
از عوارض واکسنه سه گانشه اصصصصلا دستش نزن غدد لنفاویش متورم شده اگه بیرون بزنه و سر باز کنه زودتر از بین میره اما اگر قرار باشه جذب بشه ممکنه چند ماه طول بکشه
اللهم عجل لولیک الفرج
نگران نباش بچه برادر من هم همینجوری شد دکتر گفت حساسیت به واکسنه سه گانه داره دو سه بار زیر بغلش زد یه بار هم رو گردنش بهد یه مدت سرش باز میشه حتما با دست سعی کن همه چرکش رو خالی کنی هر چی هم بچه بیتابی کرد کارت رو انجام بده وگرنه باز هم میزنه
2706