2733
2739
عنوان

کیا تو اپارتمان زندگی میکنن؟

2360 بازدید | 29 پست

بچه ها من از اول کلا تو خونه ویلایی زندگی میکردم ک کلا خونه هم ماله مادرشوهرم و خواهرشوهرم بود الان نزدیک دومااهه اومد یه خونه ویلایی اجاره کردم ک همکف من میشینم طبقه بالا صاحب خونه.تو این دوماه خیلی اذیت شدم اوایل یکثره میومدن خونم چهار پنج ساعت میشستن.بعد بدون در زدن همینطور در و باز میکردن و میومدن تو قفل درشون ازتو خراب بود قفل نمیکرد حالا بماند شوهرمم همش امروز فردا میکردش درست کنه.حالا یه دوهفته ای میشه انقدر سر صدا و دعواهای وحشت ناک میکنن منم بچه هام دوقلو میترسن.همش.شوهرم میگه ازونجا بلندشو خیلی بی فرهنگ هستن.حالا دنبال خونه ام یجا رو معرفی کردن اپارتمانه تو هر طبقه چهارواحد هست.تا حالا زندگی نکردم اپارتمان .بنظرتون خوبه یا بد؟سر صدا میشه همیشه یا اینکه هرکس سرش تو زندگی خودشه.چون خیلی رو این چیزا حساسم میترسم اینجور بشه 

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
فکر کنم همه ما که تهرانیم و قبلان پرند اصلا خونه نبود الان همه جا اپارتمان 

من تهران نیستم گلم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به همسایه ها و مدیریت ساختمون داره من ساختمون قبلی یه همسایه بد داشتم از اونجا فرار کردم اومدم یه ساختمون دیگه الان همسایه هام خوبن خداروشکر 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   
2742
بستگی به همسایه ها و مدیریت ساختمون داره من ساختمون قبلی یه همسایه بد داشتم از اونجا فرار کردم اومدم ...

نمیدونم امروز رفتم خونه رو ببینم طبقه چهارم بود از شیش طبقه.ولی اسانسور داشت.رفتم در زدم نبودن.ولی کسی تو راه رو نبود و صدایی نمیومد.میترسم اینجا هم برم یجور بشه.چون شوهرم همش غر میزنه میگه اومدی اینجا طویله گرفتی

2738
من جز دوران بچگی ، بقیه ش آپارتمان بودم کلن خونه گرفتنی باید به یه سری مسائل دقت کنی

مسائل چی میشه کمک کنی چون من اولین باره دارم مستاجری میکشم

با این شرایطی ک شما دارین نمیتونید تو اپارتمان زندگی کنید  یا براتون خیییلی سخت میشه

چه شرایطی گلم

منم الان یه جا زنوگی میکنم برج ۱۵ طبقه هر طبقه ۴ واحد ولی کسی به کسی کار نداره و ما طبقه اخریم بچه های من که بازی میکنن همسایه پایینی هر روز میاد وم در ولی من بهش حق میدم و معذدت خواهی میکنم 

ما خونه قبلیمون اینطوری چهار واحده بود دوتا واحد ک یکیش ما بودیم ب کناری چسبیده بود قشنگ صدای همو میشنیدیم بچمم شلوغ بود بنده خدا میدونستم اذیت میشه اگ خونه گرفتی چسبیده بهم نگیر

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60
امنیتش خیلی بهتر از خونه ویلاییه اگر خودت سرت تو کار خودت باشه کسی بهت کار نداره سر و صدا هم بستگی ...

بخدا کار ب کار کسی ندارم تازه چند روز اومدم این خونه زن صاحب خونه اومد دوساعت نشست من گفتم الان میره دیدم ب دخترش گفت برو غذامون رو بیار اینجا بخوریم.نه خونش رفتم نه بیرون رفتم نمیدونم چرا اینطورن

مسائل چی میشه کمک کنی چون من اولین باره دارم مستاجری میکشم

شما همونی نبودی جاریت اومد تو خونه شما و پدرشوهرتون گف بلند شبد؟ 

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60
2706