2737
2734
سلام دوستان.الانه که گریم بگیره.نینیم تا 2ماهگی خوب وزن گرفت.موقع تولد3220بود و وقتی رفتیم واکسن2ماهگیشو بزنه شده بود4800.ولی بعد واکسن خیلی کم اشتها شد.امروز واسه واکسن 4ماهگیش که رفتیم کندی رشد داشت.یعنی شده بود5700.یادمه3ماهگیش بردمش بهداشت گفت زودبه زود سینه رو در اختیارش قرار بده.منم طبق خواسته نینی هر1ساعت بهش شیر دادم تاجایی که وقتی شیر میخورد همه رو بالا میاورد.بردمش دکترودکتر گفت از بس شیر خورده وازد کرده.وگفت فاصله شیرشو زیاد کنم.یعنی2ساعت ونیم.منم همین کارو کردم.ولی از اون موقع تا حالا هیچ رشدی نکرده.خیلی ناراحتم.کسی بوده از4ماهگی به نینیش غذا بده؟اگه بوده چجوری؟
سلام عزیزم ناراحتی واسه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهر شوهر من هم نینیش 5 ماهشه کندی رشد داشت - الانم حدود 1 ماهه به نی نی غذا میده از حریره بادوم و فرنی شروع کرده ماشا الله نی نیش تپل مپل شده - خیلیییییییییی خوب شده
سلام گلی عزیزم ... پسر من هم دیروز 4 ماهش شد و واکسنش زد و رشدش طبیعی بود و لی دکترش از شنبه براش آب سیب شروع کرده و بعد کم کم کمکی .... عقیده داره از 4 ماهگی کم کم شروع بشه خیلی بهتره و بچه بهتر عادت می کنه البته منم هر 2ساعت شیر خودمو میدم ... کارن موقع تولد 2880 بود الان 6200 ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
معده تو چهار ماهگی کامل نیست و انزیمای لازم واسه هضم و قبول غذا رو نداره هر چیزی بهش نده. میلوپا (milupa) غذای کمکی واسه چهار ماه تموم رو داره. مطابق معده بچه تو اون سن. اگه گیرت اومد عالیه. منم به دخترم میدادم
2740
من هم تقریبا 5/4 ماهگی کمکی رو شروع کردم.از فرنی روزی یک قاشق.البته مبین من کمبود وزن نداشت ولی اشتهاش خوب بود تشخیص دادم می تونه کمکی بخوره.اینو بهت بگم که همه بچه ها یه مدت این مشکل رو دارن .حالا یکی زودتر یکی دیرتر.فاصله شیرت زیاده.هرزمان بچه خواست بهش شیر بده.تقریبا یک ساعت و نیم تا دو ساعت.بستگی به این داره وعده قبلی چقدر خورده