2733
2739

سلام روزتون بخیر

پسرم امسال کلاس اولیه نمیدونم براش تبلت بخریم یا لازم نیست

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

حالا صبرکنید ببینیم تا مهر چی میشه

گفتن که اموزش هاباید حضوری بشه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

دوتا اولی دارم. با گوشی داغان خودم هندلشون میکنم. به افتخارم دست بزنید😢😅

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا صبرکنید ببینیم تا مهر چی میشه گفتن که اموزش هاباید حضوری بشه

بله عزیزم میگن ولی خواهرم و خواهرشوهرم هر دو معلم پایه اول هستن بهشون گفتن احتمال زیاد امسال هم مجازیه

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2731

اگر خودت خانه دار هستی و میتونی ساعت کلاسی از اول تا آخر باهاش همراه باشی نه لازم نیست به خصوص که اون تا لااقل دی ماه نمیتونه بیشتر حروف بخونه و باید کسی کنارش جملاتیه معلم تایپ میکنه بخونه، ولی اگر شاغلی، یا گاهی قراره بچه تنها سر کلاس مجازی باشه شما گوشی رو میخوای تبلت بخر 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
دوتا اولی دارم. با گوشی داغان خودم هندلشون میکنم. به افتخارم دست بزنید😢😅

چه اشکالی داره عزیزم منم قلبا راضی نیستم براش تبلت بخرم مگر اینکه واجب باشه

2740
خب احتمالا پاییز حضوری باشه چون تا اونموقع خیلی ها واکسینه شدن

ان شاءالله همینطور باشه پایه اول بصورت مجازی برای بچه خیلی سخته

چه اشکالی داره عزیزم منم قلبا راضی نیستم براش تبلت بخرم مگر اینکه واجب باشه

کلاساشونم همزمانه😢 خیلییی سخته

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
بله ولی بنظرم فقط برای آموزش 

نه اینکه مدام دستش باشه

دخترم ده سالشه گوشی قدیمی بهش دادیم فقط ساعتی که معلم درس میده بهش میدم

آخر هفته ها هم یکی دو ساعت بازی می‌کنه یا با دوستاش تو شاد چت می‌کنن

دوقلو

دختر و پسر . دو مدرسه ی متفاوت😓

از گوشی خودتون میتونه استفاده کنه اما ما چون آنلاین بودیم تو اسکای روم لپتاپ خریدم

ممنون عزیزم 

2706