2737
2739
خانما سلام دخترم12سالشه وامسال پایه ششم رو خواهد خوند....خیلی خوش خیال وبیخیاله...در رابطه با درس هوش خوبی داره اما فقططططط با فشارای من درس میخونه اگه چیزی بهش نگم وفشار بهش نیارم درس نمیخونه ...واقعا خسته وکلافه شدم از دستش چکار کنم که خودش علاقمند بشه وراغب باشه به درس خوندن وواسش اهمیت داشته باشه باتوجه به اینکه پایه ششمه وازمون تیز هوشان پیش رو داره تورو خدا اگه کسی میدونه بهم بگه...همه راهها رو رفتم ولی......فایده نداشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
کسی که میخاد آزمون تیز هوشان بده پس بیخیال نیست.خیلی بهش فشار نیار
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
رزی جوابتو دادم نمیدونم چرا تا الان نرفته
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
بیا اینجا ما هم دخترامون همسن دختر خانوم شماست.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=751993&PageNumber=38
و من یتوکل على الله فهو حسبه ((هر کس به خدا توکل کند خدا او را کفایت مى کند)).اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌷🌷
2738