2733
2734
عنوان

خونریزی شدید هفته نهم!!!

276 بازدید | 13 پست

وای دارم دیوونه میشم، چرا انقد من بدشانسم 😭😭 چقد استرس و فشار باید تحمل کنم

الان پنجشنبه‌اس من چیکار کنم، چجوری بدونم بچه زنده‌اس 😭😭😭😭 دکترم آخرین سونو بهم گفت کمی هماتوم پشت جفت داری، الان یک هفته بعد از سونو دقیقاً موعد پریودمه و خونریزی شدید روشن دارم، هر چی شیاف میذارم قطع نمیشه، وای یعنی همه چی تموم شد؟ 😭😭 تورو خدا وایم دعا کنید، میترسم تکون بخورم تا بیمارستان برم بدتر میشه مثل سری پیشی که سقط کردم و هیچ کاری نکردن 💔

گاه آنچه مصیبتی بزرگ به نظر میرسد به عظیم ترین خیر و صلاح زندگیمان بدل میشود.
-Louise Hay-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نمیشه ک بشینی تو خونه

سری پیش رفتم هییییچ کاری نکردن فقط گفتن برو خونه شیاف بذار، میترسم دوباره برم بیخودی فقط تکونای توو ماشین بدتر کنه!!

اونهمه هر شب آمپول پروژسترون زدم یعنی هیچی!!! پس به چه درد میخورن این شیاف و آمپولا 😭😭😭 چرا واسم نگه نداشتن

-Louise Hay-

عزیزم بری بیمارستان هم هیچ کاری نمیکنن فقط استراحت کن و شیاف بردار به احتمال خیلی زیاد بخاطر هماتوم هست فردا بهتر شدی برو سونو که خیالت راحت بشه 

خدای من معجزه ای کن برایم به وسعت زره ای از عظمتت❤

دیشب لخته خون شبیه جگر دفع کردم بصورت یه رشته ۵سانتی باریک 😣😔 فعلاً خونریزیم قطع شده و استراحت مطلقم تا فردا برم پیش دکترم سونو

برام دعا کنید، خیلی سخت باردار شدم برام مونده باشه 🥲

-Louise Hay-
شما بچتون چیشد🙁

عزیزم شکر خدا تا الان واسم مونده، اون لخته هم بخشی از هماتوم بوده گویا 😣 ولی شرایطم یه کم خاصه برام دعا کنید 

-Louise Hay-