2733
2734

من از اول پری تا امروز که ۹ پری هست تخمدان هامو ماساژ دادم و هر روز صبح عسل و سیاهدانه مصرف میکنم ب نظرتون این ماه مامان میشم؟

برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟                          "عالم محضر خداست ،در محضر خدا معصیت نکنید"

عزیزم منم داشتم ولی حدودا یه سال میرفتم طب سنتی. بیشتر دمنوش میخوردم ولی یک مدت کمی هم ماساژ دادم احتمالا بی تاثیر نیست ولی تاثیر دمنوش بیشتره. ان شاالله شماهم به زودی زود به خواست دلتون برسین😘

التماس دعا🤲🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله که میشی اگه نشدی برو دنبال درمان شیمیایی

ممنونم هم درمان شیمیایی و هم طب سنتی رو انجام دادم هر دو بی نتیجه بوده ولی این دفعه ک دکترمو عوض کردم گفت روغن سیاهدانه بمال ب زیر شکمت با اینکه خودش متخصص زنان و زایمان بود

برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟                          "عالم محضر خداست ،در محضر خدا معصیت نکنید"
2731

[QUOTE=185747638]عزیزم منم داشتم ولی حدودا یه سال میرفتم طب سنتی. بیشتر دمنوش میخوردم ولی یک مدت کمی هم ماساژ دادم اح ...[/QUOT

الان مامان شدین😍😍😍برای منم دعا کنید این ماه مامان بشم😢

ممنونم هم درمان شیمیایی و هم طب سنتی رو انجام دادم هر دو بی نتیجه بوده ولی این دفعه ک دکترمو عوض کرد ...

صلوات فرستادم برات الهی که باردار شی خیلی زوددد تو‌هم خواستی منو دعا کن یه بارم بچه مو از دست دادم این یکی سالم بیاد❤️

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
صلوات فرستادم برات الهی که باردار شی خیلی زوددد تو‌هم خواستی منو دعا کن یه بارم بچه مو از دست دادم ا ...

مرسی گل قشنگم 

ان شالله به حق همین ماه عزیز نی نی گلت رو سالم به دنیا بیاری

2740
مرسی گل قشنگم  ان شالله به حق همین ماه عزیز نی نی گلت رو سالم به دنیا بیاری

ممنون از محبتت❤️الهی دلت شاد بشه همین ماه❤️

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
انشاالله عزیزم 🌷🌷🌷 براتون دعا میکنم. شماهم واسه من و نی نی دعا کنید💕

😍😍😍ان شالله یه نی نی تپل و خوشگل و سالم به دنیا بیارید

عزیزم خواستی راجع به دمنوش گیاه افنان تحقیق کن . خیلی واسه تنبلی تخمدان خوبه. من هر روز می خوردم.

اگه این ماهم باردار نشدم حتما امتحان میکنم

عزیزم خواستی راجع به دمنوش گیاه افنان تحقیق کن . خیلی واسه تنبلی تخمدان خوبه. من هر روز می خوردم.

سلام گلم این ماه میخوام افنان استفاده کنم نتیجه ش رو براتون میزارم ک باردار شدم یا ن