2737
2734
طخترم ٥ ماه و یکهفتشه... اصلا تو بیداری سینم رو نمیگیره... مکه وقتی خوابه... شیشه هم میخوره... کلا با شیر من وزن نمیگیره و دکتر از اوا کمکی داده بود... حالا هم مشکلم اینه که تو روز سینه هام پر میشه و سنگین ... با دوشیدن هم کار درست نمیشه... شبا هم میگیره میخوابه ... چی کار کنم؟؟؟؟ کلا میخواستم تا٦ ماه شیر خودم رو بدم .. اما با این وضع شیر تو سینه هامو چی کار کنم؟؟
اگه شیر دوش برقی داشته باشی خیلی راحت میتونی تخلیه کنی اگر هم میخوای قطع بشه برو دکتر فکر میکنم بهت قرص بده که شیرت خشک بشه
عشقم همسرم...... وجودم پسرم......نفسم دخترم...... خدایا به تو میسپارم گلهایم را ، زیباترین هدیه هایت را ، پناهشان باش ، کنارشان باش ، به یادشان باش
تا جایی که من می دونم شیر سینه با دوشیدن تحریک میشه و زیادتر میشه. ندوش. تا جایی که میخوره فقط بهش از سینه خودت بده. کم کم اگر این کم بخوره فکر کنم شیرت خود بخود کم میشه. کمپرس سرد بذار روی سینه هات. پسر من هم سر خوردن شیر خودم همین بازی ها رو درمیاورد و فقط موقعی که تو خواب و بیداری بود سینه ام رو میگرفت. تو بیداری اصلا. یه مدت فقط صبحا که بیدار می شد خورد بعد که دیگه شیر گاوی شروع کردم تو یازده ماهگی و دیگه شیر خودم رو نخورد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.