2733
2734
عنوان

اموزش کاشت ناخن و اکستنشن مژه در کرج

| مشاهده متن کامل بحث + 2604 بازدید | 20 پست

دوست عزیز سلام

در کرج  نمیشناسم ولی در تهران اموزشگاه فنی حرفه ای دخترانه دترلند برای هنرجویان خوابگاه یا پانسیون هماهنگ میکنه

تمامی رشته های فنی حرفه ای رو همراه با مدرک معتبر بین المللی به هنرجویان اموزش میدیم

علاوه بر اموزش - بعد از اتمام دوره به هنرجویان روش های ورود حرفه ای به بازار و جذب مشتری رو یاد میدیم

این روش ها در حوزه دیجیتیال مارکتینگ می باشند و میتونه سریع شما رو به درامد برسونه

-شماره تماس 22894137-021

ادرس : خیابان شریعتی- بالاتر از تقاطع شریعتی و میرداماد - نرسیده به ظفر- کوچه بهشت یکم پلاک ۴۴ طبقه ۵ واحد ۱۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام  عزیزم ،کلا شغل آرایشگری  درآمد زاهستش .به شرط اینکه حسابی تمرین کنی .آموژشگاه آرایشگری مهستان قیمتهاش خیلی خوبه . من اینجا دوره کوتاهی و تاتو  دیدم . خواهرم هم دوره مژه و ناخن... خیلی خوب آموزش میدن . و برای اینکه صرفه جویی بشه در خرید وسایل ،میتونی برای یادگیری از وسایل خود مربی استفاده کنی و هزینشو بهشون بپردازید... بعدا که دستتون راه افتاد ،میری وسایل برای خودت می‌خری و حسابی تمرین میکنید .من از این آموزشگاه  خیلی راضیم .اخلاقشون خوبه و عالی آموزش میدن.در ضمن مدارکشون هم معتبره .شمارشون02188075682

آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا پیش رفته با قیمت فوق العاده، آموزش کاشت مادر، کاشت با تیپ و فرمر، کاشت بیبی بومر، کاشت لمینت ترمیم و ریمو، آموزش صفر تا صد طراحی، گل چینی، سنگ سازی و چهره توسط ملیکا شفیعی بهترین مربی و متخصص ناخن در کرج، فردیس و شهرک وحدت

09361281800

2731