2737
2734
عنوان

بعد هفت سال منم مادر شدم😍خدایاشکرت💚ولی یه چیزی نگرانم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 4092 بازدید | 162 پست
خانومی ببخشید شما از قطره ویناگنوس جواب گرفتین

نه خانمی 

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مبارک باشه  عزیزم قزوین پیش کدوم دکتر ناباروری میرفتی؟

طبیعی باردارشدم گلم

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
خداروشکر انشالله باسلامتی  ولی من هنوز درگیر این دکتر اون دکترم

ان شاءالله بزودی خدابهت فرزندانی سالم وصالح بده به منم معجزشو نشون داد به شماهم نشون بده بزودی😍💚

ان شاءالله بزودی خدابهت فرزندانی سالم وصالح بده به منم معجزشو نشون داد به شماهم نشون بده بزودی😍💚

سلام عزیزم خداروشکر برا مادر شدنت 😍❤کاش میگفتی بعنوان یه دوست قدیمی خیلی منتظر شنیدن این خبر بودیم

احتمالا تا الان دنیا اومده بیا کاااامل بگو دیگه 😂😍

2740

وای دیانا😍😍😍😍😍 الهی شکررررر الهی شکررر 

تبریک میگم عزیزززم

همیشه‌تو یادت بودم با اینکه دیگه نی نی سایت نمیومدم امشب گفتم بیام ببینم خبر مادرشدنت‌رو دادی یا نه که دیدم بلهههههه😍😍😍 الهی شکررر تا الان‌به دنیا اومده الهی پر روزی و عاقبت‌بخیر باشه😍😍😘😘😘❤❤❤❤❤

خدایا شکرت بابت هرچی دادی و هرچی ندادی
وای دیانا😍😍😍😍😍 الهی شکررررر الهی شکررر  تبریک میگم عزیزززم همیشه‌تو یادت بودم با اینکه د ...

مرسی عزیزم لطف داری 

اره شکرخدا منم مامان شدم😍اره الان کنارم خوابیده❤

سلام عزیزم خداروشکر برا مادر شدنت 😍❤کاش میگفتی بعنوان یه دوست قدیمی خیلی منتظر شنیدن این خبر بودیم ...

سلام عزیزم

باورکن وقت نمیکنم بیام سایت😅

شکرخدا منم مامان شدم دخملی الان کنارم‌خوابیده😍

منم سه سال هشت ماهه داره میشه چهار سال

ان شاءالله بزودی مادرمیشی گلم❤