2737
2739
عنوان

آپارتمان رهن و اجاره

585 بازدید | 7 پست
فکر می کنم میتونیم در مورد پیدا کردن خونه به همدیگه کمک کنیم لطفا هر کس خونه اجاره ای داره با قیمت ( رهن و اجاره ) و موقعیت محل اینجا بذاره من برای آخر آذر ماه یه خونه سمت غرب می خوام 80-70 متری دو خوابه طبقه اول یا دوم و یا با آسانسور چون این ماه قصد بارداری دارم
منم با همین مشخصات خواستم .نبود .چون من روی توالت فرنگی و آسانسور (آخرین طبقه) خواستم
بهم چیزایی نشون دادن که ربطی به تقاضای من نداشت(تازه نه جای تاپ .توی جنت)10 تومن 1میلیون .10 تومن 850

تازه اگه با این مبلغ بری تو تحویلت نمی گیرن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خانومها من مستاجرم اخر شهریور یا اواسط مهر بلند می شه توی سعادت اباد برج های بهینه پایین تر از شهروند. یعنی می شه بالای میدان سرو .برج مرتب و خوبیه طبقه اول 2 خوابه 65 متر اسانسور و پارکینگ و انباری فضای سبز با دستگاه لابی و نگهبان هم داره در کل جای خوبیه 10 ملیون ماهی 800 می دم اگر دوست داشتین برام ایمیل کنید . البته بگم قیمتی که گفتم تخفیف هم خورده چون همسایه مون 10 م ماهی 1 تومن داد ولی من می خوام سریع اجاره بدم
Lilypie Maternity tickers

پیدا کردی

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
2740