2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین فکر نکنم کسی مثل من این چیزادو خرافات میدونست به پیشنهاد یکی از دوستانم که همسایمون بود و اوضاع زندگیم رو دید بهم پیشنهاد میداد هی ولی زیر بار نمیرفتم رزق و روزی شوهرم که با پول بازی میکرد بسته شد اخلاق شوهرم سرد شد عصبی میشد و کلی بدبختی دیگه اخر سر گفتم بزار امتحان کنم زنگ زدم اهواز بود واسم کتاب باز کرد رایگان بعد طلسم صبی و یهودی نوشت هزینش رو البته گرفت پست کرد و معجزه رو واقعا دیدم فکر کردم شاید شانسی اوضاع درست شد خواهرم برادرم دوستایه باشگاهم تماس گرفتن و جواب گرفتن اسمش صید رسوله واقعا زندگیم رو مدیونشم ۰۹۳۳۲۰۵۷۷۸۵     doa.telesm_sobi1 اینم پیجش برین فقط نظرات رو بخونید و بهترین طلسم و دعا نویس یهودی و صبی  اهوازی هستند و خییییلی وارد گول این کلاهبردارهارو نخورید

ببین فکر نکنم کسی مثل من این چیزادو خرافات میدونست به پیشنهاد یکی از دوستانم که همسایمون بود و اوضاع ...

من هم پیش سید رسول اهوازی  کار انجام دادم واقعاااا کارش درسته 

خیلی ادم پاک ،صبور ، و نسبت به خیلی ها مفت کار میکنه سید رسول اهوازی واقعاااااا وارده با صبر و حوصله جواب میده ،پیگیر کاره ،واقعا معجزه داره کارهاش خیلی قبولش دارم

2740

سلام دوستان 

من خودمم باور نداشتم و همه رو مسخره میکردم ،مشکلات مالی و گرفتاری  و خیانت همسرم آخر فشاری آورد که ناچار شدم اتفاقی یکی یه شماره یه ارمنی رو بهم داد که طلسم یهودی و صبی انجام میده ،و معجزه رو تو کار این مرد دیدم  . اسمش مارتیک هست اینم شمارش ۰9394329408 هر کس تماس گرفت بگین خانوم تهرانی معرفی کرده تو اهواز هست حضوری هم میتونید برید ولی برایه من و چند تا از دوستان ارسال کردن با پست ،اگر مشکل داری چشم بسته زنگ بزن مشکلت قول میدم حل میشه و فقط دعام کنید،چون خودم زندگیم رو یکی نجات داد خواستم مشکلات اونایی که عین من هستن هم حل بشه 

مارتیک09394329408

من هم پیش سید رسول اهوازی  کار انجام دادم واقعاااا کارش درسته  خیلی ادم پاک ،صبور ، و نسب ...

اصلا هم معلوم نیست همتون دستتون تو یه کاسه است

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
2706