2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی کدوم مرکز درمانی بهتره ؟ من دارم رویان میرم در ضمن آیا تغذیه تاثیری داره که آدم بار اول نتیجه بگیره ؟من اول فکرمیکردم برم ای وی اف کنم و تموم بچه دار میشم ولی از وقتی اینجا اومدم همه امیدم رو از دست دادم .تا 2 هفته دیگه آز هامو می برم نشون میدم
2728
سلام ماناشاد جون

منم از پریروز لکه بینی پیدا کردم
و دو تا بی بی چک استفاده کردم که هر دو منفی بود.

منم نمی خواستم آز بدم
ولی ابن سینا که زنگ زدم گفت حتما اگه منفی هم باشه هر دو ژآزمایش رو بده و عددهاش رو بیار

خلاصه فردا آزمایش می دم
ولی دنبال این هستم که میکرو بعدی رو شروع کنم
در ضمن من جنین فریزی نداشتم
سلام آماندا

الان ساعت دوونیم شبه ومن بی خوابی زده به سرم عزیزم کلینیک منم ازم خواست آزمایش بدم که عصر رفتم وآزمایش دادم و منفی شد فردا دارم میرم دکتر ببینم چرا پری کامل نیومده من چهار روزه یه نواربهداشتی هم کثیف نکردم فقط درحد لکه هست درضمن ببینم کی برای جنین فریزری اقدام کنم که اونم معلوم نیست اگه از فریز دربیان به درد بخورن یا نه

خدا به دادمون برسه من که خیلی داغونم درضمن به غیرمن وشوهرم هیچ کس حتی مامانم هم خبر نداره

راستی از نانیا خبری نیست امیدوارم اون حداقل مثبت بشه یکم امیدوار شیم وگرنه که دیگه هیچ

برم سایتهای دیگه ببینم چه خبره شب خوش
2740
ماناشاد جون
خوبی؟
منم از دیروز لکه بینی خیلی کم پیدا کردم
موندم روزه بگیرم یا نه؟
نمی دونم چیکار کنم.

ماناشاد جون من جنین فریزی هم نداشتم
من فقط یه جنین چهار سلولی داشتم که فقط همون یکی رو بهم انتقال دادن

می خوام اگه خدا بخواد آبان دوباره اقدام کنم

تو کی اقدام می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟