2737
2734
عنوان

کمک برای از پوشک گرفتن

715 بازدید | 9 پست
سلام مامانای با تجربه

من 1 ماه هست که پسرم رو از پوشک گرفتم و اصلا در طول روز پوشک نمیکنم و دیگه زمانهایی رو که جیشش میکنه رو میدونم و میبرمش توی لگنش

و جیش میکنه ولی خودش اصلا همکاری نمیکنه یهنی خودش اصلا نمیگه که جیش داره و اگر من یادم بره که ببرمش جیش میکنه توی شلوارش

پی پی رو هم میکنه توی شلوارش با این تفاوت که اگر ببرم توی لگن هم بشینه اصلا نمیکنه .

میشه بهم کمک کنید که چیکارکنم تا جیششو بگه؟

البته الان دیگه میدونه جیش چیه و نگه میداره
پانته آ ی عزیز .....باید برای دسشویی رفتن تشویقش کنی ......اگه تو دسشویی پی پی کرد بهش جایزه بدی

من خودم دخترمو از شش ماهگی شب تا صبح پوشکش نمیکردم و وقتی 18 ماهه شد از روزی 1 ساعت شروع کردم و تا

2 سالگی کاملا از پوشک گرفتمش .....یه مقدار زمان میبره
🌹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
ممنون از نظراتون

من جایزه هم براش در نظر گرفتم . هر وقت که میره جیش میکنه (البته خودم میبرمش) از این چسبهایی که عکس حیوانات

و کارتونی هست براش خریدم و میدم میزنه به در دستشویی خیلی هم این کارو دوست داره ولی نمیدونم چرا اصلا

این جایزه دادن جواب نداده

1 بار هم که توی دستشویی پی پی کرد من یه چسب بزرگ دادم چسیوند و براش cd کارتون که خیلی دوست داره خریدم

بازم فایده ای نداره....

حالا چیکار کنم 1 ماه و اندی شده که پوشکش نمیکنم ولی اصلا خودش نمیگه
جایزه باید چیزی بهش بدی که خیلی دوست داره. دو سه روز مرتب هی ازش بپرس جیش داری؟ پی پی داری؟ بعضی از بچه ها اولین بار با دیدن پی پی خدشون میترسن. یعنی از شکلش وحشت میکنند. احتمالا نترسیده؟
خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن ( کوروش کبیر )
مینا جون نه نترسیده اتفاقا چندبار که پی پی کرد توی لگنش با هم ریختیم توی توالت فرنگی وخودش دکمه سیفون رو میزد

خیلی خوشش میومد ولی نمیدونم چرا دیگه نمیکنه

البته توی تابستون یه مدت داشتم از پوشک میگرفتمش که اصلا همکاری نمیکرد و منم دوباره پوشکش کردم ...

شاید آمادگی نداره . والا امادگی برای پی پی زودتر از جیشه . پسرم از 18 ماگی تحت هیچ شرایطی تو پوشکش پی پی نمی کرد یعنی مثلا اگه تو مسافرت وسط جاده بودیم مجبور شدیم یه رستوران یا فروشگاه صنایع دستی پیدا کنیم تا آقا کارشو انجام بده . یعنی مصیبتی داشتیم . ولی جیشش رو سوتی می داد تا 21 ماهگی که کاملا گفت ولی پسرعمه اش تا 31 ماهگی جیشش رو نمی گفت . بچه ها با هم فرق می کنند اگه نمی تونه اصرار نکن
2740
اتفاقا همه دکترا میگن بچه ها اول جیش رو میگن بعد پی پی رو میگن

ولی فربد هیچ کدوم رو نمیگه ... الان دیگه عادت کرده بره توی دستشویی توی لگنش جیش کنه ولی خودش اصلا نمیگه جیش داره