2737
2734
عنوان

کمک برای از پوشک گرفتن

453 بازدید | 6 پست
سلام مامانای با تجربه

من 1 ماه هست که پسرم رو از پوشک گرفتم و اصلا در طول روز پوشک نمیکنم و دیگه زمانهایی رو که جیشش میکنه رو میدونم و میبرمش توی لگنش

و جیش میکنه ولی خودش اصلا همکاری نمیکنه یهنی خودش اصلا نمیگه که جیش داره و اگر من یادم بره که ببرمش جیش میکنه توی شلوارش

پی پی رو هم میکنه توی شلوارش با این تفاوت که اگر ببرم توی لگن هم بشینه اصلا نمیکنه .

میشه بهم کمک کنید که چیکارکنم تا جیششو بگه؟

البته الان دیگه میدونه جیش چیه و نگه میداره
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
عزیزم من پسرم وقتی بیست و هشت ماهش تموم شد براش شروع کردم جدی البته اولش یعنی از بیست و چهار ماهگی چند باری سعی کردم ولی وقتی دیدم دوس نداره رو لگن بشینه و همکاری نمیکنه منصرف شدم بعدش دیدم اگه بخوام جدی یادش ندم تا سه سالگی هم طول میکشه واسه همین دیگهمامایش نکردم و دو سه روز اول هر نیم ساعت یه بار میبردمش دستشویی چون دیدم رو لگن نمیشینه اینم تو دستشویی سر پا کارش رو میکرد البته پی پی رو نمیگفت یه بار هم خرابکاری رد که خیلی دعواش کردم بعدش واسه جیشش دو ساعت یه بار بردمش پی پیشم دیگه تا میخواست بیاد میگفت و زود میبردمش منتها همچنان سر پا ت دستشویی و حاضر نمیشد بشینه منم میخواستم فقط عادت کنه بعد یه هفته خودش قشنگ میگفت البته دو هفته اول شبا مامیش میکردم ولی وقتی میدیدم خشکه دیگه مامیش نکردم بعضی وقتا تا چهارده ساعتمخودشو نگه میداره باید به ززور ببرمش سرگرم بازی میشه و خودش میگه جیش داره ولی باز حاضر نیست دست از بازی بکشه بعد دو هفته با کلی وعده وعید و جایزه حاضر شد دیگه بشینه رو توالت فرنگی شما هم ببین اگه دوس نداره رو لگن بشینه ببرش دستشویی چون خیلی از بچه ها رو لگن میشینن دردشون میگیره