2737
2739
عنوان

پرو بازی دختردایی شوهرم

408 بازدید | 20 پست

بچه ها من نهم عقدم بود دیروز باخانواده شوهرم رفتیم سیزده بدر خونه باغ پدربزرگ شوهرم دایی شوهرمم بودن تو جمع دختردایی شوهرم میگه من باعث شدم مجید بگیرتت تعریفتو کردم وگرنه الان خونه بابات بودی منم ریدم بهش گفتم مجید انقد منو دوس داشت توکی باشی تعریف کنی یا نکنی همه میدونن بابام سختگیری کرد برا ازدواجم یک سال طول کشید بابام راضی شد گفتم مجید تواین ی سال ده کیلو کم کرد حتی شده گریه کرده به خاطر من تو تعریف خودتو بکن شوهرکنی به نظرتون چطور رفتار کنم باهاش

مجیدجان دلبندم😐😂

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیگه شستیش انداختیش رو بنده چطور رفتار کنی😂

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2740

والا تو دیگه همه چیو گفتی😐

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

اوه چه جواب کوبنده ای 

بیچاره رو خوردی دیگه چی میخوای بگی

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

هنو نرفته چ بشور بسابی کردی😂

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2706