2737
2734
عنوان

اندازه شکم و ورم دست و پا

37643 بازدید | 19 پست
سلام من هفته 19 هستم تا حالا نه چاق شدم و نه ورم داشتم و نه فشار ولی مادر شوهرم میگه صبر کن تا ورم میکنی و آلبومین میگیری از فشار بالا و دست و پا من میترم اندازه شکمم متوسط است
میخوام بدانم از چند ماهگی دست و پا ورم میکنه من نی نیم دخمله ولی یکی از همکارام که نی نیش دختره وای مثل یک توپ شده بود البته سونو نرفتم ولی میگن اگر بچه سمت چپ باشد نی نی دختر است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام شاپری جون نگران نباش نی نی منم پسره الان هفته 27 تموم کردم ولی شکمم تازه 3 تا 4 روزه که کمی مشخص میشه دیشب دوستان دبیرستان باهم جمع بودیم فکر میکردن شروع بارداریمه فکر نمیکردن ماه 7 هستم ولی پاهام که بدجور ورم کرده از همون اولا
سلام شاپری جون من الان تو ماهه 6 هستم ورم ندارم شکمم یه کم بزرگ شده نی نی سمته چپه ولی پسره نگران نباش آدمها با هم فرق دارن ممکنه کسی اصلاً تو طبیعتش باشه که ورم نکنه و شکمش هم کمی بزرگ بشه نگران نباش
2740
میتونی با داشتن رژیم مناسب از ورم و فشار بالا جلوگیری کنی من خودم نه ورم داشتم نه فشار بالا همه چیز نرمال بود - نی نی هم سمت چپ بود اما سمت قرار گرفتن جنین ربطی به جنسیت نداره ----------- در ضمن خواهر شوهر بچه اش پسر بود چون زیاد نمک و ادویه و فلفل میخورد حسابی ورم کرده بود درضمن بچه اش کم وزن دنیا اومد و زردی گرفته بود
خب خدا رو شکر کن دختر ای بابااااااااااااااا

من از ماه سوم ورم داشتم الانم که هفت ماهم داره تموم میشه دست و پاهام عین بادکنک شده تمام مفاصلم درد میکنه

هر بدنی سیستم خودش رو داره شاید تو اصلا ورم نکنی
برو خدا رو شکر کن
شاپری جون...من الان هفته 34 هستم و یه ذره ورم هم ندارم...............حلقم خیلی راحت هنوز دستم میره...........

خدا رو شکر کن ورم نداری و اصلا نمک اضافه نخور.......نمک غذا در حدی که شور نباشه فقط بخور و لی اضافه تر از اون نخور...........................

میخوای چیکار ورم کنی؟

بدن هرکسی یه جوریه عزیزم
ببینم داری غصه می خوری که ورم نکردی
من 5 ماهمه از 3 ماهگی شروع به ورم کردن کردم خیلی هم بده اصلا نمک نمی خورم اما چون کارمندم و مجبورم زیاد بشینم پاهام خیلی ورم کرده
خداجونم ازت خیلی ممنونم که منو مثل همیشه نا امید نکردی و دوستمن رو بعد از ۱۸ سال بهم برگردوندی
2706