2737
2734
عنوان

دندانپزشک(متخصص اطفال) کرج

2423 بازدید | 14 پست
سلام شما یه متخصص اطفال خوب تو کرج سراغ ندارین که از همه نظر عالی باشه
برای دخترم می خوام
از دی که گذشت هرچه گویی خوش نیست ،
خوش باش و زدی مگو که امروز خوش است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
مامانا اگه دنبال یک جای مرتب با قیمت مناسبید و دوری نزدیکیش براتون مهم نیست این کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان را پیشنهاد می کنم مرکز دندانپزشکی لبخند کودک من - بچه من خیلی ناسازگار بود ده جا بردم قبول نکردن یکی از مامانا به من معرفی کرد مطبش شهر بازی بود دکتر لیلا کرایه چیان متخصص دندانپزشکی کودکان ، رو بچه ام کارکرد با شعر و آواز و خیلی با حوصله رو دخترم کار کرد و کارش هم عالی است من دخترم را بردم خیلی خیلی راضی بودم الان فقط دخترم پیش خانم دکتر می ره و اصلا نمی ترسه . بعد به خواهر زاده هام و برادر زاده هام همه اونجا رفتند و راضی بودند پنج شنبه ها فقط بیهوشی روی بچه های استثنایی و اطفال بسیار ناسازگار انجام میده محیطش شاد و آخرش جایزه هم به دخترم داد مهمتر اینکه تعرفه اش فوق العاده مناسبه . در ضمن اونجا از قبل حتما باید وقت بگیری 2 دقیقه هم سر وققت دیر بری 1 ساعت معطل می شی شماره اش 77135269 هست نزدیک مترو سرسبز . اسم مرکز را تو گوگل سرچ کنید راحت پیداش می کنید

سلام دوستان هر جا تو کرج داندنپزشک اطفال  فرزندتونو میبرید دکتر نیک برش هرگز سمتش نرید تجریه خیلی بدی واسه پسرم دارم ازش یاد آوری چند سال پیشه واسم... اما هم خودش هم ور دستاش رفتار با کودک رو بلد نیستن بچه رو تنها میبرن تو مثل شکنجه گر ها رفتار میکنند باهاش متاسفانه....

2706