2737
2734
دوتای گلم سلام.من هفته ی اینده باید برای اندازه ی فولیکول هام برم سونو واژینال بیمارستان مهر پیش دکتر الماسیان و نتیجه اش رو ببرم مطب دکتر اقصی.برای ivf اقدام کردم.شما اطلاع دارید ساعت کار سونو گرافی بیمارستان مهر صبح است یا بعد از ظهر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا رب کمکم کن .....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام من هفته 19 می خوام برای سونوگرافی و تشخیص جنسیت برم سونوی الماسیان ، ممکنه تو تشخیص جنسیت اشتباه کنه آخه ما هفته بعدش میخوایم برای خرید سیسمونی بریم سفر، سونوی سه بعدی بهنیا برم جنسیتش دقیقتر معلوم نمیشه؟ موندم کجا برم بعضی ها میگن الماسیان تو تشخیص ناهنجاریها دقیق نیست و خوش برخورده ، لطفآ کمک کنید
سلام من هفته 19 می خوام برای سونوگرافی و تشخیص جنسیت برم سونوی الماسیان ، ممکنه تو تشخیص جنسیت اشتباه کنه آخه ما هفته بعدش میخوایم برای خرید سیسمونی بریم سفر، سونوی سه بعدی بهنیا برم جنسیتش دقیقتر معلوم نمیشه؟ موندم کجا برم بعضی ها میگن الماسیان تو تشخیص ناهنجاریها دقیق نیست و خوش برخورده ، لطفآ کمک کنید
2740