2733
2734
عنوان

خانومای پایه واسه لاغری تا عید 93 بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 114996 بازدید | 11352 پست
آدامه کزارش من
تا ظهر 500 تا
عصر:میوه،دو تا خرما 150
یه لیوان اب هویج 100
شام:همبرکر بیشتر از نصف،سیب زمینى جند تا 500
کالرى امروز 1250 تا
خدایا به خاطر هر چى که بهم دادى و هر چى که ازم گرفتى ممنونم ،خدایا شکرتتتتتتتتتتتت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان کوجولو
1393/1/14 1:56 ب.ظ

مرسى عزیزم خوبم ،اره خوب بود خوش کذشت به شما جى؟

خدا رو شکر برای ما هم عالی بود فقط کمی خسته شدم چون قبلش خونه تکونی بعدش هم روز اول عید خونه مادر بزرگم بودیم نو عید دایی بابام بود خسته شدیم هی بلند شو و هی بشین هی چایی بیار و پذیرایی کن بعدش هم عید دیدنی ها و بعدش هم باازدید عید دیدنی ها ولی در کل چون من عاشق مهمونم و دوست دارم میزبان باشم خوب بود
بصیره
1393/1/14 2:06 ب.ظ

سلام دوستای گلم خوبید؟منم وزنم تغییری نکرده منم موافقم بیایید دیگه شروع کنیم این چند روز دخملم هم مریض شد تا الانم خوب نشده...دلم برا همتون تنگ شده نیلو جون بسلامت برگشتی ؟...شنتیا جون الان چطوره؟حالت حساسیت داره دخمل من..مواظبش باش.رها جون خوبی عزیز دلم؟ دیگه نبینم اینقد بخوری .

مرسی بصیره جون تو خوبی فدات
دیگه سیزده بدر بود دیگه
2731
واى من که دو روزه برکشتم انقدر کار دارم که نکو ،انکار صد سال نبودم خونه ،امروزم از صبح کلى کار کردم ،تغییر دکوراسیون. اتاق شنتیا و هزار تا کار دیکه

از فردا هم که میخوام برم دنبال کاراى بیرونم ،دنبال مهد کودک واسه شنتیا
خدایا به خاطر هر چى که بهم دادى و هر چى که ازم گرفتى ممنونم ،خدایا شکرتتتتتتتتتتتت