2733
2734
عنوان

کیا بچشونو میبرن پیش دکتر ناطقیان؟

11238 بازدید | 27 پست
پسرم از دیشب تب داره و هیچ علامت دیگه ای هم نداره تعریف دکتر ناطقیانو خیلی شنیدم میخام امروز ببرم .کی زنگ بزنم وقت بگیرم؟برای امروز بهم وقت میده؟
محمدامین مرد کوچولو، من خیلی دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم من بردم دکتر خوبیه ولی معمولا 3 روز قبل باید وقت بگیری چون یه منشی بد اخلاق داره فوق تخصص بیماری های عفونی کودکانه حالا بزنگ ایشاله وقت بده
دوست جونا کلی لباس راحتی مردونه زنونه بچگونه راحتی ترک ارزونتر از همه جا دارم براتون برای اومدن به کانال فقط کافیه Abrangshop@رو بدون فاصله توی تل گرام تایپ کنید و به یکی از دوستانتون بفرستید و روش بزنید تا وارد بشید .ارسال به تمام نقاط ایران
2740
از ساعت 3 به بعد
دوست جونا کلی لباس راحتی مردونه زنونه بچگونه راحتی ترک ارزونتر از همه جا دارم براتون برای اومدن به کانال فقط کافیه Abrangshop@رو بدون فاصله توی تل گرام تایپ کنید و به یکی از دوستانتون بفرستید و روش بزنید تا وارد بشید .ارسال به تمام نقاط ایران
خواهش می کنم عزیزم

فقط اینو بگم که به هیچ عنوان بچه های معصومتونو پیش این دکتر بی وجدان و پولکی نبرین.

بچه 7 ماهمو با تب ویروسی بردم پیشش گفت همین الان ببرین یکی از بیمارستانهای من بستریش کنین باید مایع نخاعشو بگیرم ببینیم مشکلش چیه!!و حداقل 4-5 روز باید بستری باشه....خدا میدونه چه حالی شدم وقتی این حرفا رو شنیدم...خدا خواست که بهش اعتماد نکردم فردای اون روز بچمو بردم پیش دکتر امیر عباس هدایتی اصل که فوق العاده باسوادن.ایشون گفتن اسم بیماری سنجاقک است، اکثر بچه ها میگیرن و تب هم از امروز به بعد کاملا قطع میشه. دقیقا همون شد که دکتر هدایتی گفتند، بچم تبش کامل قطع شد و سرحال شد.

فقط فکرشو میکنم که اگر به حرف دکتر ناطقیان اعتماد کرده بودم الان از بچم که هیچ مشکلی نداشت مایع نخاع هم گرفته بود ...

این دکتر انقدر پولکیه که برای هر مریض تنها 6 دقیقه وقت میزاره و به محض اینکه تموم میشه زنگ منشیو میزنه ک مریض بعدیو بفرسته داخل.

با سلام خدمت دوستان عزیز 

به نظر بنده آقای دکتر ناطقیان یکی از حاذق ترین و در عین حال خوش اخلاق ترین دکترهای اطفال ایران هستند.با اینکه ایشون فوق تخصص هستند ولی کاملا افتاده و با خلاق و با آرامش با بیمارهاشون برخورد می کنند.من دو فرزند پسر دارم که تاقبل از اینکه با آقای دکتر ناطقیان آشنا بشم واقعا وقتی مریض میشدن استرس پیدا می کردم ولی از وقتی میبرمشون پیش دکتر ناطقیان واقعا آرامش پیدا کردم . ایشان واقعا دانش بروزی دارند و در تمام قسمتها اعم از دانشگاه ، بیمارستان دولتی حضرت علی اصغر (ع) ، بیمارستان خصوصی و مطب فعال هستند. تشخیص ایشان فوق العاده است. پسر بزرگم ماهها تب می کرد و پیش دکترهای مختلفی در تهران بردم ولی خوب نمی شد بالاخره یکی از دکترهای متخصص گوش و حلق و بینی اطفال به من گفت فقط فرزندتان را ببرید پیش دکتر ناطقیان . واقعا در اولین ویزیت و با یک آزمایش و عکس ساده به راحتی مشکل پسرم رو تشخیص دادن و مشکل تبش پس از ماهها حل شد .اینکه دکتر هر روز تعداد زیادی مریض رو ویزیت می کنند فقط جنبه مالی ندارد و کاملا بی انصافی است که ایشان رو به به پولکی بودن متهم کنیم ، بلکه باید اینطور در نظر بگیریم که چه تعداد زیادی از عزیزانمان که بیمار شدن و خیلی از دکترهای اطفال سطح شهر سواد کافی برای معالجه درست آنها رو ندارند، با یک ویزیت پیش ایشان مشکلشون حل میشه . ایشان برای بچه ها پرونده دقیقی تشکیل می دهند و همیشه برای درمان بچه ها برنامه دارند و اصلا الکی دارو نمی دهند. نسخه های ایشان هم بسیار دقیق و موثر است و این امر بدلیل دانش و تجربه بسیار بالای ایشان است .من واقعا به ایشون ایمان دارم . ایشون پسر کوچیک من رو که پارسال به دلیل آنفولانزا و پونومونی وضعیتش کاملا بحرانی شده بود با بستری در بیمارستان علی اصغر (ع ) بخوبی درمان کردند.من واقعا به دوستان عزیز پیشنهاد می کنم اگر نسبت به درمان بچه هاشون حساس هستند ، دکتر علیرضا ناطقیان بهترین گزینه است .

2706