2737
2734
عنوان

خواهرم دوست پسر داره بنظرتون؟

2970 بازدید | 46 پست

من معمولا با خواهرم ب شوخی درمورد شوهر و اینا صحبت میکنیم ولی فقط در حد شوخی

بعد اینم بگم که خواهرم از من بزرگتره و ازم حساب نمیبره😐و بهم هم نمیگه ک داره یا ن

ولی امشب یچیزی دیدم ک کلا ذهنم درگیر شده نمی‌دونم چی درسته چی غلط نمیخوام بهش بپرم یا به کسی بگم ک اعتمادش از بین بره می‌خوام هوشمندانه عمل کنم

اصلا از اولم حس میکردم امشب دنیا خراب شده رو سرم

قبلش درباره دوستامون صحبت می‌کردیم گف ک دوستش دوست خوبیه مث خودمون فکر می‌کنه با اینکه از ما پولدار ترن ولی می‌دونه که باید حجابش رعایت کنه و دوست پسر خوب نیس و...

بعد بحث ی پسری شد داشت عکسش نشونم میداد پسره فامیل خیلی دورمون میشه

بعد با شوخی داشت میگف ک من با این رل زدم

بعد یه وویس نشونم داد صدای پسر بود داشت میگف سلام عزیزم نمی‌دونم چیچی یه لحظه نگا کردم دیدم وویسه فوروارد نبود مستقیم فرستاده شده بود

بعد داشتم بهش می‌خندیدم باورم نشده بود ولی از درون شک کرده بودم اما بازم دلم نمی‌خواست همچین چیزی باشه

یهو ی اسکرین نشونم داد تماس تصویری بود

خودش هم بود

حجاب هم نداشت

یهو یخ کردم

بعد اومدم بهش گیر دادم گفتم نشونم بده یبار دیگ

یهو بم گف خو حالا برو دیگ ای چیا به تو نیومده پررو نشو

بچه ها به خدا با توهین کامنت نزارین خودمم گیجم بهش سعی کردم توجه نکنم ولی نتونستم

همون موقع که نشونم داد بهش گفتم برو بابا منم میتونم اینجوری فوتوشاپ کنم از استوریش ورداشتی

اگه واقعا از استوریش بود همون موقع ی واکنش دیگ میداد ولی یطوری واکنش داد فهمیدم از استوریش نبوده هم اینکه اصن طرف چشش خواب بود کیفیت هم بد بود نمیشه استوری باشه که

بچه ها خواهش میکنم بگید چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالته چند سالشه‌ ۱۴ ۱۵ سال که نیستین

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731
2740

هم اینکه خواهرم همیشه بهم میگه حواست باشه مردم این جامعه گرگن و چ می‌دونم هیچوقت دوست پسر نداشته باش اصلا خوب نیس

بهم میگف من اگ بدونم‌ تو دوست پسر داری قشنگ جرت میدادم بعد تو اگر بفهمی نمی‌خوای هیچ کاری کنی؟؟؟؟

اصن این چیزی ک دیدم خیلی با حرفاش و رفتارش تناقض داره بخدا هنوزم اصلا باورم نشده

خخخ بیخبال.منم خاهرم پونزده سالشه مثلا غیرتی شده برا من میگه نمیزارم بری بیرون🤣🤣🤣

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️
2706