2737
2734

سه ساله رهام کرده. با خودم و خونوادم ارتباطشو کاملا قطع کرده. حتی حرف هم با من نمیزنه. سلام بدم جواب نمیده. کرونا گرفتم حتی براش انقد مهم نبود که یه آب دستم بده. اما جدا هم نمیشه. راست راست بامن تو یه خونه زندگی میکنه و میره ومیاد و خوشحال و خندونه. طلاق نمیده زندگی ام نمیکنه. سه سال آزگاره دقیقه ای تو زندگیم نبوده که به اشک و ناله و گریه و تضرع به درگاه خدا نگذشته باشه. انقدر گریه کردم که چیزی ازم باقی نمونده. چکار کنم؟

برو خونه بابات

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینارو به دادگاه بگو و خودت طلاق بگیر 

دی شیخ باچراغ همی گشت گرد شب / که از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست . گفتند یافت می نشود جسته ایم ما/ گفت انکه یافت می نشود آنم ارزوست 
2742

زرنگه

مشخصه خودش یکیو داره ولی منتظره شما درخواست طلاق بدی که مهریه هم نده

بنظرم بایه وکیل مشورت کن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740

من بخاطر بچم موندم. دقیقا یک هفته بعد از تولد ۴ سالگیش این بازی مزخرف رو شروع کرد.... حرفش این بود که تا کی خودمو قربانی شما کنم و مم پول درآرم خرج شما کنم و خودم چرا جوونی نکنم و این چیزا

با وکیل مشورت  کردم ...۴ تا وکیل...گفتن چون خونه رو ترک نکرده یا ضرب و شتم نکرده یا اعتیاد نداره، درخواست طلاق از طرف من به جایی نمیرسه

خونه پدرمم نرفتم چون وکیل گفت نری بهتره

من بخاطر بچم موندم. دقیقا یک هفته بعد از تولد ۴ سالگیش این بازی مزخرف رو شروع کرد.... حرفش این بود ک ...

مهريت چقدره لااقل درخواست مهريه كن توام نشين خونه غصه بخورپاشوتوام به خودت برس بروكلاس رانندگى  زبان گردش تفريح وقتى اون تورورهاكرده وكارى ازدستت برنميادتوام اونورهاكن وخوش بگذرون مردتيكه نفهم

مهریه ام خوبه کم نیس ولی اون هرررچی داشته بنام پدرش زده درخواست مهریه از طرف من به جایی نمیرسه فوقش برام قسط بندی کنن ۶ ماه یه سکه...

همه کار کردم عزیزم...از قبل که هم تافل زبان داشتم هم دوتا لیسانس هم رانندگی میکردم هم شاغل بودم، تو این مدت هم کنکور فدق دادم ایشالاخدا بخواد ترم بعد ترم آخرمه کار تدریسم که انجام میدم... ولی هر لحظه آرزوم مرگه...نمیدونم چیکار کنم گفتم از شماها بپرسم بلکه راهی به ذهنتون رسید... من شدیدا عاشقش بودم اونم همیشه اظهار عشق میکرد بعد از ۱۵ سال زندگی یهو در عرض شیش ماه زیر و رو شد گفت ازت متنفرم و تو دشمن منی و میسوزونمت و از تماشای سوختنت لذت میبرم

2706