2737
2739
عنوان

لطفا مرا راهنمایی کنید

488 بازدید | 7 پست
با سلام خدمت شما بزرگواران
دوستان من دوباره بعداز چند سال اومدم تویه سایت ازتونم سؤالی راجع به پسرم داشتم ولی شما اصلا توجه نکردید ولی از تک تک شما ممنونم چند سال پیش دوستان با محبت تر بودند هر سؤالی که داشتیم سریع جواب میدادن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دوستان خیلی ممنون از لطفتون ممنون پسرم نزدیکه 4 سالشه خیلی لجبازه دیگه دیوونم کرده اصلاحرف گوش نمیکنه،خودمم اعصابم سرماخورده دیگه دارم چل میشم یه کار بدی جدیدا میکنه میشینه رویه دسته مبل ویاهرچیز سفت وخودشو تکون میده هرچی حواسشو پرت میکنم میترسونمش دعواش میکنم هیچ فایده ای نداره خواهش میکنم کمکم کنید
3 rahe hal :
yeki inke kasi ke pesaretun kheili uno dust dare behesh begecheghadr khatarnaake
dovom inke raveshe goftan ro az ye ravanshenase kudak beporsin
sevon inke moblharo bargardunin tori ke ye modat natune bere rush va farghe khuneye digaran ro bebine ke hamechi sare jashe vali khuneye khodeshun nist , khodesh elat ro miporse va barash tozih bedin , doroste kuchike vali inchizaro dark mikone,mifahme ke age barashun mehmun biad cheghadr zeshte mobla unshekli bashan
harcheghadr behesh alan mostaghim begin az inkaresh motenaferin ya bara salamatish negaranin bishtar mikone ta jalbe tavajoh kone
in kara baraye bacheha makhsusan pesarhaa adiye ,age bazigushi nakonan ke salem nistan
omidvaram salamat bashe hamishe
2740