2737
2739
عنوان

گهواره نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 16468 بازدید | 23 پست
عزیزم سعی کن یه چیز بزرگ بگیری از اینهایی که بچه ها عکسشو گذاشتن من داشتم تا 2ماههگی بیشتر به دردم نخورد
نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمی کند ........من از سکوت موریانه ها میترسم
پرستو جان این لینکو ببین اینو یکی از دوستان نوشته:

مورد بعدی که خیلی خیلی به دردم خورد تخت کنار تخت مادر بود:
http://ghandeasal88.blogfa.com/post-15.aspx
که تا زمانی که امیرسام توش جا میشد ازش استفاده کردم چون از یک طرف به تخت ما قفل میشد و هر وقت میخواستم شیرش بدم با ملافه زیرش میکشیدمش تو تخت خودم یا همونطور که تو تختش بد بهش شیر میدادم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره پرستو جون من تا 6 ماهگی پارمیس رو توش خوابوندم تخت پارک جدا هم براش گرفته بودم که توی اتاق خودش بود. تخت پارک من مدل گهواره نمی شد. ولی دیدم بعضی ها مثل گهواره تکون می خورن . من دیگه تخت چوبی براش نگرفتم چون به قول بچه ها این تخت و پارک تا 3 سالگی بچه توش جا میشه. البته قسمت تختش تا یکسالگی بیشتر بچه توش جا نمی شه. ولی اگه تشک وسطش رو برداری و پارک بشه بزرگتر میشه و می تونی کفش تشک بندازی برای بالای 1 سال.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2731

با سلام به دوستای خوبم

من به عنوان یه مادر که خیلی هم اهمیت میدم به فرزندم، 

برای همینم همیشه سعی میکنم بهترینارو براش تهیه کنم دنبال خرید گهواره مناسب بودم و با نی نی کالا آشنا شدم ،فروشگاه اینترنتی که فقط لوازم مورد نیاز نوزاد رو به طور کامل داره 

بهتون توصیه میکنم اگه دنبال وسایل مورد نیاز خواب بچتون هستید حتما حتما یه سر به این سایت بزنید.

چند مورد رو میگم خدمتتون که کارتون راحت تر باشه

گهواره ، سرویس خواب نوزاد، تخت و کمد نوزاد و حتی  تخت نوجوان هم دارن

تخت کنار مادر ، تخت نوزاد کنار مادر ، پتوی نوزاد ،

راستی روی این مواردی که نوشتم تا آخر اسفند یه خرید گهواره0 هم گذاشتن به نظر من خیلی قیمتاش نسبت به جاهای دیگه بهتره چون ارسالشم رایگانه

مال من میلاد بود ولی پسرم اصلا نخوابید توش

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
2740

سلام دوستان عزیز

من یه دو سه هفته ای درگیر پیدا کردن گهواره کودک بودم که نتونستم پیدا کنم، برای همین تو گوگل که داشتم میگشتم به طور اتفاقی با سایت جا خرید آشنا شدم که اونا تو سایتشون نکته های مهم خرید این وسیله رو گذاشتن و علاوه بر این مورد لینک خرید گهواره نوزاد رو هم گذاشتن که می تونید به راحتی خرید کنید.