2733
2734
عنوان

یه سوال در مورد زمان زایمان

693 بازدید | 9 پست
سلام دوستان.
تاریخ اخرین پریود من 15 اردیبهشت و من تو اولین مراجعه به دکتر به اشتباه 21 اردیبهشت گفتم.(چون هر ماه 21 پریود میشدم ولی اون ماه زودتر پریود شده بودم کلا یادم رفته بود)
با توجه به اینکه من تاریخ اخرین پریودم رو 6 روز دیرتر گفتم و تو سونو ها هم بر اساس اون هفته های بارداری رو حساب کرده دکتر واسه سزارین تاریخ 18 بهمن رو داده.
هفته دیگه که شروع هفتهئ 36 باشه واسه سونوی نهابیی میرم به نظر شما به دکتر بگم تاریخ ها رو اشتباه کردم؟و با حساب فوق به نظر شما پسر من کی به دنیا مییاد؟البته به روش سزارین.
اینو هم بگم که از الان گاهی یه درد هایی مثل درد پریود دارم که خیلی خفیف هستش و هرکی می بینه منو میگه با اینکه خیلی زوده شکمم خیلی افتاده پایین.ترشح هم از اول بارداری داشتم که چند روزه زیاد تر شه.
دردا وترشحاتت طبیعیه طبق تاریخ پریودت باید زایمانت 22بهمن باشه که دکترت گفته سزارین 18بهمن درسته چون سزارین یه هفته جلوتر میشه ولی بازم به دکترت بگو درضمن سونو از روی اندازه، سن بچه رو میگه نه تاریخ پریود.
فلسفه الاکلنک ، اثبات بزرگیِ کسی است که فرو میشیند

تا دیگری پرواز را تجربه کند . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اون دردا که اشکالی نداره.کم کم شروع میشه.به حساب پریودت 38 هفته کامل که شد می تونب سزارین کنی
من 38 هفته و یک روز عمل کردم.از تاریخی که توی سونو زده 2 هفته زودتر.اونا فکر کنم 40 هفته می زنن
باز هم بستگی به نظر دکترت داره
خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند
2740