2733
2734
امروز رفتم سونو . هفته شش از آخرین تاریخ پری هستم . دکتر فقط ساک رو دید و گفت فعلا اثری از قلب نیست و باید دو هفته دیگه دوباره سونو کنم .خیلی تو ذوقم خورد .راستی تیتر بتام هم ٢٢٥٠ بود.اگه کسی تجربه مشابهی داشته خواهش میکنم بگین تا یکم از توهم بیام بیرون دوستای عزیزم ...
خدایا نعمت مادر شدن رو از هیچ بنده ای دریغ نکن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر منم فقط ساک رو دید و گفتش جنین نمیبینم .......من اصرار کردم بیشتر دقت کنه بعدش گفت میبینم ولی مشکوک زد تو برگه و گفت 2 هفته دیگه دوباره برم که خداروشکر صدای قلبشم شنیدم انشاال..برای شما هم اینطور باشه
دخترم نبض زندگیم
2731
عزیزم منم هفته شش رفتم تازه ساکم به زور دید دوهفته بعدش رفتم قلب و دیدم اصلا نگران نباش
خدایا...خواستم بگویم تنهایم ،اما نگاه خندانت مرا شرمگین کرد ؛چه کسی بهتر از تو ...؟
2740
چرا اینقدر زود میرید سونو فقط استرستو زیاد میکنه هفته هشت ونه برای سونو خوبه چون لقاح ممکنه دیرتر تشکیل شده باشه تازه سونو هم سن جنین با اختلاف یکی دوهفته میگه
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من
دوستای خوبم خیلی از راهنمایی هاتون ممنونم. من به تشخیص پزشکم سونو شدم.نه به میل خودم. وقتی گفت فعلا اثری از قلب نیست دنیا رو سرم خراب شد. امیدوارم منم مثل شماها دو هفته دیگه که میرم سونو صدای قلبو بشنوم. از همتون ممنونم.
خدایا نعمت مادر شدن رو از هیچ بنده ای دریغ نکن