2733
2734
خانواده شوهرم تو شهر ما زندگی نمیکن من شاغلم و یه پسر 20 ماهه دارم سر کار که میرم مامانم بچمو نگه میداره از اول مهر دارن میرن تمتع و یک ماه بچه من بلاتکلیفه به مامان شوهرم و خواهراش از چند ماه پیش رو انداختیم که بیان پسرمو نگه دارن همش ناز آوردن مادر شوهرم تو خونه با پدر شوهرم بیکارن ولی خانوم شوهرشو بهونه میکنه خواهراشم همینطور اینارو که مادربزرگش شنید باهاشون دعوا کرده که چرا همچین میکنین گفته خودم میام حتی زن دایی شوهرم دیشب زنگ زده میگه بچه مدرسه ای دارم وگرنه حتما میومدم الانم برا مادربزرگ بلیط هواپیما گرفتیم فردا میاد شوهرمم گفت از خانوادش هرکی تلفن زد دیگه جوابشم نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای اونها که کاری نکردن هیچ اهمیت نده ولی دیگه جواب ندادن کار درستی نیستا . شوهرت هم الان عصبانیه ایشالا مادربزرگ سالم باشن به شوهرت بگو مشکل ما که حل شد حتما اینطوری برای کوچولو بهترم هست بقیه مهم نیست بهتره کسی کاری نکنه که بعدا منت باشه
2738
دقیقا ملوس جون حالا داداش خودم و زن داداشمم هستن از اونا هم خیری نمیرسه داداشم تازه سربازیش تموم شده سر کار نیست خانوممشم همینطور مامانم که بهش گفته گفته ممکنه ما بریم یه سر خونه مادر زنم تو شهرین که دو ساعت فاصله داره حتی داداشم هم روم زمین انداخت
بهر حال هیچ کس واسه نگه داری بچه تو هیخ وظیفه ای نداره مادرت اینام لطف کردن تا حالا ببینم از حقوقت بهشون می پردازی که انقدر توقع داری؟ یه ماه نرو سرکاراصلاً...
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
2706