2737
2739
عنوان

عفونت ادراری گرییییه

2010 بازدید | 24 پست
سلام دوستان لطفا اگه میتونید کمکم کنید
دو ماه پیش دخترم(یکسال وسه ماهشه) روبه خاطر بی اشتهایی دکتربردم بعداز ازمایشات فهمیدم عفونت ادراری داره دکتر براش 3تا امپول جنتامایسین نوشت ویه شربت سفیکسیم داروها رو مصرف کرد ازمایش دادجوابش منفی بود بعدیه هفته دخترم تکرر ادرار پیدا کردهمون شب برمش بیمارستان بستریش کردند وجواب ازش مثبت شد 10روز بیمارستان بستری بود تبش تا 40 درجه میرفت بعد 10روز اوردمش خونه باز 10 روز بعد رفتم از دادمامروز جوابش مثبت شده خیلی گریه کردم تو بیمارستان رگش پیدا نمیشد هر بار رگشو بابدبختی پیدا میکردن دیگه دکتر براش یه شربت به اسم furantolnaنوشته گفت تا شنبه مصرف کنه بازم از بده
اگه شما تجربه ای دارید در اختیارم بزارین ممنون میشم
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ایشالا زود خوب میشه

بجه ها تا بزرگ بشن پوستمون کنده میشه صبور باش و قوی راه درازی در پیش داری دوستم
با شادبودن زیبابودن رنگی بودن خندیدن و رقصیدن هم میتوان به بهشت رفت کافیست خوب باشیم و انسان!
بهداشتشورعایت میکنم نمیدونم چرا اینطور میشه
ممنونم
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
2740
متاسفانه مجاری ادراری یه بدی داره اینه که وقتی عفونی بشه تا آخر عمر حساس باقی میمونه.
انشالله بعدا هم که از پوشک گرفتیش همیشه زیر دامن شورتک پاش کن. این شرت های اسلیپ باعث میشه سریع عفونت محیط رو به خودش بگیره. و روی سطح سرد مثل سنگ و سرامیک نذار بشینه بچه ت.
الهی که هیچ خونه ای بدون بچه نباشه...
"شادان" جون ممنونم از راهنمایت دوستان اگه تجربه دارید برام بگید تورو خدا
عزیزم میدونم بهداشتشو رعایت میکنی اما واسه همچین بچه حساسی باید دو برابر رعایت کنی

میکروب توی محیط مرطوب رشد میکنه. همیشه سعی کن پوشکش خشک باشه. یعنی مرتب چک کن تا ادرار کرد عوض کن، بشورش، خشکش کن، بعد دوباره پوشک کن.

انشالله رفع میشه.
به حق این شبها هیچ بچه ای مریض نباشه.
الهی که هیچ خونه ای بدون بچه نباشه...
سلام دختر خواهرم دقیقا همینجوری شد عین دختر شما بیمارستانی شد کلی انتی بیوتیک بازم عفونت میگرفت تادکترشو عوض کرد دکتر پوشکشو باز کرد ومعاینه کرد کفت مادرزادی یک کم چسبندگی داره واین موضوع باعث عفونت میشه باورت نمیشه بایه پماد خداروشکر خوب شد ودیگه عفونت نگرفت

شبنم پاکیزه اسم پمادشو نمیدونی
اگه اسمشو بدونم به دکترش میگم
2706