2733
2734

مامانا من اولین بارداریمه ولی نمی دونم چند هفته طول میکشه تا دوران بارداریم تموم شه دختر عمه هام میگن هیچ وقت ۹ ماه تموم نمیشه حتی شاید اخرای ماه ۸ بچم بیاد ولی دکترا یه تاریخ دیگه دادن تورو خدا کمک کنید گیج شدم حسابیییی

اصولا ٤٠ هفته

بعضيام ممكنه بيشتر بشن ١.٢ هفته

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نرمالش 40 هفته کامل

از 38 تا 42 هم طبیعیه

زودتر و دیر تر زیاد جالب نیست

هرچند که خیلی ها زودتر به دنیا میان

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

قدیمیا میگفتن ۹ ماه و نه روز

ولی در واقع چهل هفته است که بعد ۳۶ ۳۷ احتمال زایمان هست بسته به نوع و شرایط زایمان 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
۴۰ هفته بعصی ها یک تا دو هفته زودتر یا دیرتر که خوب بازم طبیعی ،،ولی کمتر ادمی مثل خودم زسر ۳۷ زایما ...

من ۳۸ طبیعی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
خوب دیگه منم همین گفتم ۴۰ هفته یک تا دو هفته دیر زود میشه که باز طبیعی ،،شماام دو هفته زود بودی ،،کم ...

بله درسته

خدا کنه خوب پیش بره زایمانم خیلی نگرانم 

خیره نگران نباش

2706