2733
2734
دوستان عکس بدین از حوم نی نی ها یا استخر یا حوله پیچ :) من کد میدم برای رای دادن جایزه هم ریسه ی اسم بچتون + عروسک + مگنت هست مسابقه در اینستا : Instagram
استند اسم و عدد و اکسسوری کودک گیفت تولد با قیمت مناسب برای دیدن نمونه ها پیام دهید 0۹۱۸۳۷۹۰۱۳۴
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من اینستاگرام ندارم باید چکار کنم؟؟!!اما یه عکس خوشکل از حمام پسرم دارم. بذارم اینجا برام می ذارین تو اینستاگرام؟؟
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
رای گیری تا 2 هفته خواستین رای جمع کنید بگین به دوستایی که اینستا دارن برن به کد کودک شما تو پیج namadu.nesa رای بدن همین وقتی عکس دادین بهتون کد میدم
استند اسم و عدد و اکسسوری کودک گیفت تولد با قیمت مناسب برای دیدن نمونه ها پیام دهید 0۹۱۸۳۷۹۰۱۳۴
2740
مرسی. عیب نداره خودم میذارم عکسشو بهتون کد میخدم که اگه خواستین تبلیغ کنین یا به دوستاتون بگین رای بدن .
2706