2737
2739
عنوان

رژیم وقرص بی اشتهایی

878 بازدید | 4 پست
کسی تاحالا قرص بی اشتهایی meridia,ریدااکتیل واستفاده کرده نتیجه گرفته قیمتش چنده قرصی بی اشتهایی که نتیجه گرفته باشید اسم وقیمتش ومینویسید ممنون ازراهنماییتون
یگانه جون یه قرصی هست که ایرانیه به اسم اسلیم کوئیک slim quick که 6 تومنه یه بسته 30 تاییش - که باید روزی سه تا حداقل بخوری - تو بروشورش نوشته به خاطر بذر کرفس مرکز اشتها رو کنترل میکنه و باعث سوخت و ساز بیشتر چربی هم میشه - توش چای سبز هم داره که مطمئنا میدونی برای لاغری خوبه - میتونی بگیری - گیاهیه و قیمتی هم نداره اگه راضی بودی که ادامه مید ی ناراضی هم بودی خیلی چیزی رو از دست ندادی - میتونی تو داروخانه بروشورش رو بخونی - و بعد تصمیم بگیری
من دارم ریداکتیل مصرف میکنم. هی بد نیست! یعنی عوارضی مثل سر درد و سرگیجه و تپش قلب و اینا برام نداشته و اشتهام رو هم تا حد خیلی زیادی کنترل میکنه. یعنی کور کور نمیکنه ها فقط کنترل میکنه. ولی قبلا که تنویید استفاده میکردم به قدری اشتها رو کور میکرد که اگر دلت هم میخواست نمیتونستی بخوری! یه جوری که انگار یک من غذا خوردی!!
من ریداکتیل رو یک برگ پانزده تاییش رو گرفتم چهل و نه هزار و پانصد تومان.
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
والله الی جون به نظر من فقط روی اشتها تاثیر داره و اصلش المانیه. هندی و سوریه ای هم داره که خیلی ارزونتره ولی المانیش ورقی ۴۹/۵۰۰ تومانه.
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...