2737
2739
دوستای گلم دارم مبلهای خونمو عوض میکنم همه جا ازین گلدارها مد شده خودمم دوسش دارم که تکیها تک رنگن دونفره و سه نفرش گلدار با کوسنهای برعکس منتها نمیدونم چه رنگی بگیرم واقعا تو باغ گل گیر افتادم
هنه رنگ داشتن گلدار با متن سفید و گلهای صورتی یاسی, تک رنگش صورتی بوده یا گلدار قهو های کرم تک رنگش کرم بوده یا گلدار با متن قهو های و گلهای قرمز و نسککافه ای و تک رنگش نسکافه ای نمیدونم چی انتخاب کنم پارچشون ترکه نانو ضد لک
من حالم دیزاینش.کلاقهو های کرمه پذیراییم جدا از حالمه که مدتها اونم قهو های کرم نسکافه ای بوده الان دارم مبلها و پرده های پذیرایی و عوض میکنم نمیدونم چه رنگی بگیرم فرشم کرم روشنه سرامیکمم کرم قهو هایه اما خسته شدم از مبلمان قهو های کرم چی بگیرم به فرش و سرامیکم بیاد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
فاطی جونم اینقدر طرحها زیاده که اصلا نمیشه انتخاب کرد اول مد نظرم گلدار با متن سفید و گلهای صورتی چرک و صورتی یاسی بوده با تک رنگ سفید اما دیدم فرشم و سرامیکم تو ذوقش میزنه اون سومیه متنش قهو هایه سوخته بوده با گلهای متوسط رو به ریز قرنز و برگهای سبز و نسسکافه ای و تک رنگ نسکافه ای. گیج شدن والا
2740
آمنیا جونم من حالم دیواراش نسکافه ایه و قهو هایه مبلمانشم قهو هایه عسلی کاراملی یه همچین رنگایی الان دارم مبلمان و پرده های سالن پذیراییمو عوضژمیکنم که از حال جداست و تو رنگ مبلمان موندم فرشام کرمه سرامیک کاراملی
اگه هال هم قهوه ای کرم باشه فرش و سرامیکش...میتونی رنگ هایی از تن قرمز یا عنابی یا نارنجی یا اجری...یا سبز زیتونی باهاش قاطی کنی...البته اینها سلیقه منه...اصولیش رو نمیدونم
خودت باش...کسی هم اگر خوشش نیامد .نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست...
اون که اره...گفتم میتونی کنار این رنگ ها برای اینکه تنوع باشه در ضمن هم اشفتگی نباشه یه رنگ که بهش میاد رو قاطی کنی...من خودم مبل گلدار گرفتم ...تکی هاش گلداره...بقیع اش کرم و قهوهای تیره است..پرده هم همینه...فرش هم همینه اما میخام چند تا عنصر رنگی احتمالا سبز قاطیش کنم زنده بشه..مثلا گلدون بامبو...رومیزی ترمه با طرح های سبز...چند تیکه سفال سبز یا شمع سبز برای روی شلف هام...
خودت باش...کسی هم اگر خوشش نیامد .نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست...
2706