2733
2739
عنوان

میخوام اسممو عوض کنم یه لحظه بیاین

341 بازدید | 21 پست

سلام دوستان من میخوام اسممو عوض کنم اسم خودمو دوس ندارم لطفا اسم پیشنهاد بدین، نظرتون در مورد پریناز، دلارام، پریماه یا هلیا چیه؟؟؟ کدوم قشنگتره؟ 

من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)

بین اینا ک گفتی دلارام قشنگه

رها هم قشنگه

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خوشم نمیاد ،اول راه قانونیشو برو بعدا اسم فراوونه 

برای اینکه راه قانونیشو بخوام شروع کنم اول باید اسم انتخاب کنم که بگم از بچگی منو به فلان اسم صدا میزدند، اینطوری شانس پذیرش تغییر نامم خیلی زیاده، برای همین الان باید اسم قطعی رو  انتخاب کنم

من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
برای اینکه راه قانونیشو بخوام شروع کنم اول باید اسم انتخاب کنم که بگم از بچگی منو به فلان اسم صدا می ...

خودت چیزی دوست نداری...باید ب دل خودت بشینه...و دو تا شاهد سن بالا می خوان...چند سالته شما؟

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2706