2737
2734
سیمین جون و ناوک عزیز ، دوستای گلم تولدتون مبارک واستون بهترین ها رو آرزومندم ، مرسی از اینکه هستین و با حرفا و نوشته هاتون بهمون آرامش میدین هر انسان لبخندی از خداست و تو زیبا ترین لبخند خدایی دوست عزیزم تولدت مبارک . . آپلود عکس
برای شادمانی و تندرستی و عشق پایداری که خداوند نصیبم کرده از او بسیار سپاسگزارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خواهش میکنم ناوک جون مرسی تیامون جون این تاپیک رو ببین http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=653188&PageNumber=1233
برای شادمانی و تندرستی و عشق پایداری که خداوند نصیبم کرده از او بسیار سپاسگزارم.
سیمین وناوک گل تولدتون مبارک
به لطف خدا سال ۱۴۰۱بهترین سال زندگیم شد وبه همه خواسته های بحق دلم به راحتی وزیبایی وازراه های عالی  رسیدم..باخداباش وپادشاهی کن...                                           
ناوک و سیمین عزیز...........تولدتون مبارک......... انشالا سلامت و شاد باشین و به بهترین ها برسین.
خدایا شکرررررتتتت......عاااشقتم.
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که فرشته ها برایم دعا میکنند،
که ستاره ها
شب را برایم روشن خواهند کرد
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
ناوک مامان وسیمین عروس خانم تولد هردوتاتون مبارک امیدوارم به همه ارزوهاتون هر چه زودتر برسید
به لطف خدا من در مسیر جذب خواسته هایم قرار دارم وخواسته هایم یکی پس از دیگری براورده میشوند
2706