2737
2739
سلام دوستان.
پدرم 70 سال سن دارند و تاالان بیماری خاصی نداشته اند. از شب یلدا به این طرف نسبت به غذا بی میل شده اند و رنگشون هم زرد شده.

به متخصص داخلی مراجعه کردیم تمام آزمایشات مثل قند و چربی ، تیروئید ، آنزیمهای کبدی و حتی تومور مارکر طبیعی و خوب بودند فقط کمی کم خونی دارند که تا اندازه ای نیست که این همه ایشون رو ضعیف کنه.

دو روز پیش هم سونوگرافی کلی از دستگاه گوارش و ناحیه لگن دادند که اون هم خدا رو شکر خوب و نرمال بود.

با این اوصاف نمیدونیم چرا بهبودی توی حالشون دیده نمیشه. الان دو هفته هست که همین وضعیت رو دارند.

آیا از بین دوستان کسی هست که بتونه کمکی به ما بکنه ؟ مثلا آیا مشابه این علائم رو در کسی دیدید؟
پدر شوهر من یه مدتی بود که بی میل به غذا بود و اگه چیزی می خورد نمی تونست راحت قورت بده هی می گفت توی گلوم گیر میکنه بعضی وقتهها هم بالا میاورد که بعدا متوجه شدن سرطان معده داره البته دور از جون بابای شما. ولی یه دکتر خیلی خوب به نام یزدان بد پیدا شد و عملش کرد و الان که 2 سال م یگذره حالش خوبه.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
دکتر دوباره آزمایشات تخصصی تری در مورد کم خونی داده که جوابش 4 شنبه هفته دیگه حاضر میشه.ولی شربت اشتها داده و قرص ضد افسردگی که چون خیلی خواب آور بود دیگه نمی خورند
ببین عزیزم اینو بهت بگم اگر اینجا کسی پزشکم باشه تا ازمایشات وبیمارو نبینه نمی تونه درست نظر بده و به نظر من شاید باعث نگرانیت بشه بهتر دوباره دکتر حاذق تری ایشونو ببرید انشالله مشکلی نباشه و از نگرانی در بییایی
مشکل تخلیه ادرار نداره؟
تب چی تب نداره؟
حتما به دفع خون موقع مدفوع کردن توجه کنن ببینن که نباشه
کسی جدیدا دور و برشون نمرده که نزدیک بوده باشه؟ خیلی موثره. در شوهر خود من دوستش مرد تا دوهفته از ترس مردن داشت سکته می کرد
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2706