2733
2734
عنوان

از بچه دار شدن پشیمونم

3473 بازدید | 190 پست

حالم بده هر دوتا رو نمیخواستم ژوری  بودن مجیورم کردن 

دوسشون دارم اما خسته شدم نفشم دیگه بالا نمیاد برام خیلی زود بود همش عصه روزای از دست رفته مو میخورم 😭😭😭

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

با غصه ک چیزی عوض نمیشه

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چند سالشونه؟!🥺

یکی دوسالو سه ماه 

یکی نه ماه 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2738

حالا کاریه که شده بهتر از روزهات لذت ببری عوض ایمکه غصه بخوری چون با نااحتی چیزی عوض نمیشه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

ببخشیدا میشه با رسم شکل بگید چطوری زورت کردن ؟؟

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚
چند سالته

۲۲ 

2706