2737
2739
میخوام گوشیبخرم دوربینش برام مهمه اگه گوشیتون دارای دوربین خوبیه لطفا مدلشو بگین
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
من چون زیاد عکس میگیرم و برای نقاشی استفاده میکنم نیاز داشتم به یه دوربین خوب ولی همش تو خونه جا میزاشتم اخر سر یه گوشی پیدا کردم که نوشته بود دوربینی که گوشی هم هست جدید نیست قدیمیه فکر نمیکنم دیگه نوش پیدا بشه ولی انقدر ازش راضیم که حاضر نشدم از این جدیدا بخرم و جایگزین کنم همیشه همراهمه هم گوشیم هم دوربینم دوربینش 12.2 مگاپیکسل واقعیه اسمشم satio مدل Sony Ericson
خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
کل این رو کپی کن توی نوار عنوانت پیست کن این گوشیمه https://www.google.com/search?q=%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C+%D8%A7%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%88%D9%86+%D9%85%D8%AF%D9%84+%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%88&client=firefox-a&hs=G0x&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=D3XfU7r3C8nD7AaK5oCwDg&ved=0CAcQ_AUoAg&biw=1525&bih=705&dpr=0.9
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چه جالب راپانزل امکانات گوشیهای جدید رو نداره یعنی؟منم چون بافتوشاپ کارمیکنم خیلی دوربین برام مهمه مخصوصا دوربینش عکسای سایز بزرگ بگیره
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
عزیزم این عکساش از عکسای دوربین های دیجیتال بهتره بزار برات یه عکس بزارم ببینی

من الان نخریدم من 4 سال پیش خریدم 500 هزار تومن

ولی فقط مشکلش اینه که تاچ اسکیرینه یعنی لمسی حرارتی نیست از اون لمسی ضربه ای ها هست و امکانتب جدید رو اصلا نداره اندروید و ........ نیست من هدفم فقط دوربینش بود البته 410000 بار هم زدم زمین و ترکیده هیچیش نشده اگه هدفت مثل من فقط دوربینه بخر اگه نه که هیچی یه گوشی جدید خوب بخر
2740
عزیزم این عکساش از عکسای دوربین های دیجیتال بهتره بزار برات یه عکس بزارم ببینی

من الان نخریدم من 4 سال پیش خریدم 500 هزار تومن

ولی فقط مشکلش اینه که تاچ اسکیرینه یعنی لمسی حرارتی نیست از اون لمسی ضربه ای ها هست و امکانتب جدید رو اصلا نداره اندروید و ........ نیست من هدفم فقط دوربینش بود البته 410000 بار هم زدم زمین و ترکیده هیچیش نشده اگه هدفت مثل من فقط دوربینه بخر اگه نه که هیچی یه گوشی جدید خوب بخر
یاسمن خانم منظورت اپل آیفون 5اس هست؟2600000 پولشودادی خواهر باید خوب باشه دیگه!
اکرم جان چند مگاپیکسله؟ من اچ تی سی دیزایر500 هم دوست دارم ولی اونم میگن باتریش ضعیفه همه اچ تی سی ها ضعیفن؟
2706