2737
2734
عنوان

واردا به کاشت ناخن میشه بیایید

761 بازدید | 34 پست

بچه ها من ناخنام همیشه تا ته گرفته ست تا به حال هم نکاشتم یه ذره بلند میشه تحمل ندارم دستا و انگشتام هم تپل هستن یعنی کشیده نیستن به بعد مذهبیش هم کاری ندارم دلم یه تنوع میخواد حالا چند سوال دارم اول اینکه ضرر داره شنیدم موادش و خود ناخن رو از بین می‌بره.؟دوم اینکه چه فرم کاشتی به دست تپل میاد و میتونم تحمل کنم ؟سوم اینکه هزینه اش چقدره( البته مهم نیست واسه اطلاع خودم  میخوام) و هر ماه باید ترمیم رفت  ؟

عزیزم من ۱۲۰ میدم برای کاشت اول کوتاه و تیز بذار من ۳ ساله ناخنام کاشته مشکلی هم تا حالا برتم پیش نیومده خوبیش اینه همیشه ناخنات مرتبه

دوتا پیشی ناز دارم که اسمشون پت و مت پروفایل عکس پت 😍😍 کپی همن مربی رقصم عاشق همسرمو زندگیم ❤

اگه ناخن کار کارش خوب باشه ترمیم زیاد نمیخواد 

عکس ناخن برا دست تپل الان میزارم

عضو گروه رز قرمز❤وزن اولیه۹۵ ❤وزن فعلی۹۵❤هدف اول۹۰  ❤هدف دوم ۸۵❤هدف سوم ۸۰❤هدف چهارم ۷۵❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
[QUOTE=180962825] اوه 120چ خوب میگیره اینجا ب من گفته 300

من امروز انجام دادم ۱۴۰

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔شاید باهاش زندگی کنم ولی توی ذهنم،از ته قلبم و از اعماق وجودم ازش طلاق گرفتم و جایی توی فکر و قلبم نداره🤗                                            
2740

https://uupload.ir/files/e7e8_images_(1).jpegاین مربعی قشنگه 

اگه تیز خواستی بزنی خیلی نوکش تیز نشه که زشت میش اونم الان عکس میدم

عضو گروه رز قرمز❤وزن اولیه۹۵ ❤وزن فعلی۹۵❤هدف اول۹۰  ❤هدف دوم ۸۵❤هدف سوم ۸۰❤هدف چهارم ۷۵❤
کوتاه و تیز به فرم دست من میاد؟یا صاف؟

من انگشتام تپله خودم کوتاهو مربعی میذارم چون راحت ترم باهاش ولی قبلا متوسطو تیز میذاشتم خوب میشد سلیقه ایه

دوتا پیشی ناز دارم که اسمشون پت و مت پروفایل عکس پت 😍😍 کپی همن مربی رقصم عاشق همسرمو زندگیم ❤
2706