2733
2739
چسبیدین به شمال تا تقی به توقی میخوره فرتی میرین اونجا
خوش بگذره بهتون
انشاالله به سلامت همه مسافرا برن و برگردن
جای ماهم خالی کنید
20 سال یه بارم نمیتونیم بیایم شمال
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماهایی که میرین خوش به حالتون
با احتیاط برید
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2728
سارا جون شمال هستید که دیگه بدتر
چه معنی داره آدم تو جای به این سرسبزی زندگی کنه؟؟؟؟

شوخی کردم عزیزم هرجاهستی دلتون خوش باشه انشاالله
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
چه خوشبحالی داره آخه
تحمل ترافیک و اذیت شدن خوشبحالی داره

منم خانواده شو هرم شمالن هر تعطیلی پیش بیاد باید بریم اصلاً‌هم دوست ندارم.. چون اذیت می شم
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.
سارا کجای شمال هستی

البته با اینکه من شمالی هستم ترافیک سنگین بیشتر روز سه شنبه هست
ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺷﯽ ﯾﺎ ﺑﺪ ﺯﺷﺖ ﺑﺎﺷﯽ ﯾﺎ ﺯﯾﺒﺎ ،ﻓﻘﯿﺮ ﺑﺎﺷﯽ ﯾﺎ ﻏﻨﯽ ،ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﺷﯽ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩﺕ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ .ﺑﻪ ﺗﻮ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺣﻖ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﭘﺲ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻧﺒﺎﺵ ﻭ ﻫﻤﺎﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﻭ ﺍﺯ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻋﻤﺮﺕ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ ﻓﻘﻂ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻧﮑﻦ ﻣﻬﺮ ﺑﻮﺭﺯﯼ ﻭﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﺎﺷﯽ
2740