2733
2734
عنوان

اسپرم ضعیف مرد

5170 بازدید | 42 پست

سلام دوستان شوهر من دوماه ویتامین ای و زینک وسلنیوم هر شب خرنوب می‌خورد، از 800 هزارشد 14 میلیون، 

بعد دوماه بعد ژل رویال و فنجیوش گفتن بخور و ول من خورد بجا بالاتر بره شد 13 میلیون...... دوست عزیزم @یگانزهرا   بمن این اطلاعات و دادن ولی متاسفانه آنلاین نیست اصلا  کسی میتونه کمکم کنه تعدادش و تحرکش بره بالا منم بچه دار شم بعد 8 سال هشم سقط میکنم واقعا خسه شدم چون اسپرم ضعیفه همش سقط میکنم. 

خدایا بهم صبر بده تا حکمت کاراتو بفهمم

منم همسرم اسپرمش ضعیفه نزدیک دو و خورده ای پول بهترین قرصارو دادیم ولی اسپرمش تغییر نکرد که هیچ اوضاش یکم بدترم شد منم تصمیم گرفتم باچبزای طبیعی تقویتش کنم

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرتیل اید مردان با الکارنتین و زینک پلاس و امپول نوروبیون بزنه .. شوهر من اینا رو خورد محشر شد

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
2731
فرتیل اید مردان با الکارنتین و زینک پلاس و امپول نوروبیون بزنه .. شوهر من اینا رو خورد محشر شد

ها الکارنتین خعلی براش خوب بود ولی فرتیل نخوره برم امتحان کنم

چرا آی وی اف نمیکنی؟ زیر بیست ملیون به بارداری طبیعی جواب نمیده

میخام برم ای یو ای ای وی اف خعلی گرونه برام نمیتونم متاسفانه

2738
منم همسرم اسپرمش ضعیفه نزدیک دو و خورده ای پول بهترین قرصارو دادیم ولی اسپرمش تغییر نکرد که هیچ اوضا ...

من خعلی چیزای طبیعی آب میوه ها مغریجات دادم خورده ولی نمیدونم چیکار کنم بیشتر بشه کم آوردم واقعا

شوهر منم همین مشکل و داشت کم تحرک بود حدودا یکسال تحت نظر دکتر بود و ال کارنیتین و زینک و فرتیلسان ام و چنتا قرص دیگ و همش هم ازمایش سمن میداد الان خدارو شکر خوب شده دکترش گف ک از نرمالم بهتره.اسپرمش روی ۱۰۰میلیونه جهش هم رفته بالا و خداروشکر...ولی من باردارنشدم...

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر منم همین مشکل و داشت کم تحرک بود حدودا یکسال تحت نظر دکتر بود و ال کارنیتین و زینک و فرتیلسان ا ...

میشه اسم قرصاش دقیق بگی خواهش میکنم

میخام برم ای یو ای ای وی اف خعلی گرونه برام نمیتونم متاسفانه

جواب  قطعی نمیده..هزینشم حدود ۳۰ میلیون ای وی اف..ای یو ای هم اصلا بایکی دوبار ج نمیده...کلا ریسکه...

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جواب  قطعی نمیده..هزینشم حدود ۳۰ میلیون ای وی اف..ای یو ای هم اصلا بایکی دوبار ج نمیده...کلا ری ...

خدایا کمک کن واقعا کم آوردم. هزینش خعلی گرونه واقعا چطور انقد ظلم میکنن برای ماها ک آرزوی بچه داریم

2706