2733
2739
به نظر من خوبه 1تاپیک باشه که همه خرید فروشا توش جمع بشن و منضبط باشن!اینطورى تاپیکای پخش و پلا نمیخوره زیاد_
کم صبرى دوستان,دقت نظرشونو کم کرد که این همه تاپیکو نعنا هم نمیزنه,چه برسه به همچین عضو باسابقه و قدیمی!!
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید خانوم عطی نعنا اومد یه تایپک زد دو رفت شما دیگه ول کنش نیستید ولی‌ در عوضش این سمیه خانوم تایپکه ردوبدل کردن وسایل، اومد نمیدونم نتش قطع زده بوز ۱۰/۱۲ بار پشت سر هم تکرار شده بود تایپک زدید هرچی‌ از دهنتون اومده گفتید خیلی‌ بد دهنید؟!!
آن چیز که مرا میپرواند و به اوج میرساند همان چیز مرا تخریب میکند!!!
2740
بعضی ها شدن لاک غلط گیر . خودشون هر توهینی بکنند و هر موضوعی مطرح کنند هیچی نیست ولی نمیتونند در مقابل دیگران ساکت بنشینند .الحمدالله این یکی دیگه اختصاصی نیست که نظر ارائه میدن
بی خیال سکوت سر شار از ناگفته هاست
اقای دکتر چرا پستم را پاک کنید چرا به ادمها به همین راحتی مضنون میشید من 2 سال عضو اینجا هستم هیچ وقت حرف رفتار بدی انجان ندادم تر خدا لصفا تجدید نظر کنید خیلی به من بر خورد پستم را پاک کردید
2706