2733
2739
سلام دوستان من یه سقط توی هفته پنجم داشتم. یه روز بعد از تاخیر پریود آزمایش دادم بتا 20 بود بعد از دو روز اومد 13/5 بعد هم لکه بینی و سقط. دکترم میگه باید 6 ماه صبر کنم بعد اقدام کنم ولی من هرچی توی نت سرچ می کنم نوشته سقط توی این هفته نیازی به صبر کردن نداره. کسی بوده بعد از سقط توی هفته 5 یا 6 بلافاصله باردار شده باشه و بارداری سالمی داشته باشه؟
اتفاقا نظر دکتر ها تو هفته ی پایین مثل 5 هفته، 3 ماه هست نه 6 ماه. مگر اینکه دکتر از وضعیت رحمت چیزی بدونه که نیاز به گذر زمان داره
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
البته نیایش جان من اون دفعه که سقط کردم کلومیفن خورده بودم چون تنبلی دارم که خودبخود سقط شد و چون فکر نمی کردم بدون دارو باردار بشم می خواستم به رحمم استراحت بدم که در کمال ناباوری متوجه شدم بدون داروی محرک بطور طبیعی باردار شدم خوشبختانه دکترم گفت سقط هفته پنج نیاز به استراحت نداره چون هنوز خیلی کوچیک بوده
نازی جون یعنی خونریزی سقط که تموم شد دیگه پیشگیری نکردی و باردار شدی؟ چقدر خوب. ایشالا که بارداری خوبی داشته باشی و نی نی ت رو به سلامتی بغل کنی. پس چرا دکتر من میگه باید 6 ماه صبر کنم؟ فکر کنم باید از یه دکتر دیگه هم مشاوره بگیرم.
بله عزیزم بعد از خونریزی سقط دیدم پریودم عقب افتاده و فکر کردم بخاطر تغییرات هورمونیه و اهمیتی ندادم بعد از دو هفته از تاخیرم بی بی مثبت شد و دو هفته بعدش هم صدای قلبش رو شنیدم خیلی شوکه شدم
اتفاقا دکتر من بعد از سقط بهم گفت نیاز به استراحت نداری و شروع کن کلومیفن بخور ولی من نخوردم و خواستم برای اطمینان یه مدت استراحت بدم که باردار شدم خوشبختانه بدون کلومیفن البته بعد از خونریزی سقطم یه هفته عرق رازیانه خوردم که تقویتش کنم
2740
مرسی نازی جون که جواب دادی امیدوار شدم. البته من یه پسر 3/5 ساله دارم ولی چون 33 سالمه میخوام زودتر بچه دومم رو بیارم. در ضمن پسرم هم داره خودشو میکشه که چرا ما نی نی نداریم!!
2706