2752
2734
عنوان

اونایی حیوون خونگی دارن بیان

90 بازدید | 16 پست

میخوام حیوون خونگی بگیرم بابام با سگ مشکل داره دلشم با گربه نیس خودم شخصا اردک دوس داشتم که میگن اقلیمش به اینجا نمیخوره اخه کرمانیم سنجابم شنیدم خیلی جیغ میکشه خرگوشم که خیلی ادرار داره خودمم دلم با طوطی و قناری نیس یچی که کم زحمت و سرگرم کننده باشه پیشنهاد کنین

همستر بگیر با توپش

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرغ مینا ما داریم خیلی شیرینه 

کلی هم حرف میزنه

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2731

اکواریوم ماهیم خوبه من ماهی گلی عیدمو یکسال نگه داشتم خیلی خوب بود رفتم مسافرت دادم دست دوستم از دوریم مرد ☹☹☹

کلا حیوون خیلی خوبه😍

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

یکی تعریف میکرد یه بچه به شوهرش گفت حیوون خونگی‌بخر‌بعد اون به زنش اشاره کرد گفت حیوون به این گندگی‌کمه بسه دیگه😂😂 بعد زنه گفت اگه حیوون نبودم که زن تو‌نمشیدم و‌همشون‌خندیدن

چقد باحال بوذن بقیه جیغ داد میکردن اما اینا خندیدن 

این‌یعنی قدرت

جاش خالی تو سایت واقعا

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

حیوون مثل بچه میمونه که نیاز به مراقبت داره پس کن زحمت نیستن هیچ کدومشون 

بعدم اونا احساس دارن و به آدم دل میبندن، عروسک نیستن که شما برای سرگرمی بخوای بخری 

می‌دونمم الان بهت بر میخوره ولی چند سال دیگه متوجه میشی دقیقا منظور حرفام چی بود 

2706