2737
2734
عنوان

کسی ریمل ابرو استفاده کرده

12085 بازدید | 14 پست
من ابروهام مشکیه نمیخامم رنگ کنم واسه بعضی وقتا دوس دارم تنوع بدم و ابروهامو قهوه ای کنم

حالا میخام بدونم خوب میشه؟ چه مارکی بهتره؟
چیزهایی رو که از خدا میخوای یه جایی یادداشت کن، خدا یادش نمیره ولی شاید تو یادت بره که چیزی رو که امروز داری، آرزوی دیروزت بود....
من که ابروهام مشکیه ضایع نمیشن؟
چیزهایی رو که از خدا میخوای یه جایی یادداشت کن، خدا یادش نمیره ولی شاید تو یادت بره که چیزی رو که امروز داری، آرزوی دیروزت بود....
قشنگ میشه ولى عیبش اینه که ابرو رو خشک میکنه انگار دستتو زدى به مربا مالیدى به ابروت
بعد یهو یادت میره دستت میخوره یکى دوتا مو کنده میشه هردفعه
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من مارک پوبا رو استفاده نیکنم 3 رنگ داره مشکی قهوه ای تیره و بی رنگ خوبه فرم ابرو رو نگه میداره
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
2728
2740
الان مشکل من اینه که شمایی که ابروهاتون مشکی ریمل ابرو قهوه ای میزنید ابروهاتون دو رنگ نمیشه؟
منم دوس دارم ولی نمیدونم چجوریه تاحالا نخریدم
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706