2737
2739
عنوان

روش پخت ماهی کپور

3740 بازدید | 7 پست

سلام دوستان. کسانی که به پخت ماهی آشنایی دارن و ماهی ها رو میشناسن بگید چطور ماهی کپور رو بپزیم که بهتر باشه. اولین بار هست شوهرم خریده..همیشه قباد یا شیر استفاده میکردم. ممنون

کپور روباید کبابی درست کنی

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ماهی کپور فقط  داخل فر خوشمزه میشه تو تابه سرخش کنی یه جوریه انگار گوشتش خیسه و خامه کپور رو شب قبل با روغن یا روغن زیتون‌نمک فلفل زردچوبه ومقدارخیلی کم‌گلپر مزه دارکن‌اگر زعفرون داشتی بجای زردچوبه بهش بزن بعد بزار تو فر حسابی برشته بشه اینجوری مزه اش عالیه من امتحان‌کردم 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2728
دختر خاله ام اینا جنوبین اونا کبابش میکنن ...چون میگن بوش زیاده خو خونه درست نمیکنن ...

بوش که زیادنیست چربیش خیلی زیاده به درد سرخ کردن نمیخوره

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
ماهی کپور فقط  داخل فر خوشمزه میشه تو تابه سرخش کنی یه جوریه انگار گوشتش خیسه و خامه کپور رو شب ...

ممنون عزیزم .پوستش رو در بیارم؟ پولک ها که جدا شده انگار زائده داره و از پوستش مثل بند آویزون هست...همینجوری بپزم؟

ممنون عزیزم .پوستش رو در بیارم؟ پولک ها که جدا شده انگار زائده داره و از پوستش مثل بند آویزون هست... ...

پوستشو بکنی بهتره  بیشترماهی فروشها خودشون‌میکنن اما اگر پوستش موند بدون‌پولک باپوست بزار تو فر یه ربع بمونه بعد دربیار راحت پوستش،جدا میشه پوستشو دربیار بعد روی ماهیو مواد دلخواهت بزن‌یکم‌چربش کن بزار تو فر خوشمزه میشه 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2738