2737
2734
عنوان

ساکنین اکباتان و بیمه

7226 بازدید | 50 پست
سلام دوستان عزیز.من هرچی گشتم نتونستم یک تاپیک در مورد اکباتان و بیمه پیدا کنم.هرکس ساکن این محدوده است اگر مایله در مورد تجربیاتش توضیح بده.مثلا رستوران های خوب،استخر،مهدکودک،آرایشگاه زنانه و مردانه و .......
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
عزیزم خونه پدری من اکباتان هست . اکباتان رستوارنی نیست بیشتر فست فود داره که پیتزا همسایه یکی از بهترین هاش هست الان پینک هم خوبه .استخر هم زیاد داره راه اهن خیلی خوبه. توی فاز 3 هم یه استخر روباز هست که تابستونا خیلی شلوغ می شه از همه جای تهران می یان اونجا. مهد کودک و آرایشگاه هم تا دلت بخواد که سلیقه ای هست .
ممنون دوستان بازم بگید.
بله حدیث جان.شمابیمه چندی؟
سارا جان میدونم تو پاسازهاش هست منظورم بهترینهاشه.مثلا توی بیمه یک مغازه ای هست که اسمش ویتامینه است.خوب اون آبمیوه هاش و ویتامینه و بستنی هاش خیلی خوشمزست.من به عنوان مثال اونو پیشنهاد میدم.
Petaloجان اگر شماره ای هم ازشون داری ممنون میشم بذاری
لطفا آدرس خشکشویی خوب هم تو بیمه بدین که کارش خوب باشه و سرویس داشته باشه و لباسها رو زود آماده کنه
2738
منم پنج....چه جالب.حدیث جان قیت اجاره ها رو میدونی؟مثلا یک خونه 50 متری نسبتا تمیز حدودا چقدر رهن و اجاره اش هست.ما زمانی که خونمونو گرفتیم چون خیلی عجله داشتیم مجبور بودیم سریع و بدون گشتن خونه رو اجاره کنیم.اما الان مدام همسرم میگه ما خونه رو گرون گرفتیم.
یک تهیه غذای آشتی هست (اکباتان)که غذاهای خونگی سرو میکنه.کیفیت غذاهاش خیلی خوبه.اگر یادم باشه فردا شمارشو مینوسم.تقریبا من مشتری همیشگیشم.البته تزئین و سرویس دهیش خوب نیست.
2706