2737
2734
خانما من دیروز هشتم سیکلم بود به خاطر دلدرد شدید رفتم سونو که متوجه شدم بدون هیچ دارویی یه فولیکول 11 دارم. حالا چیکار کنم که این فولیکول به بالای 18 برسه و بتونم باردار شم
آقا سلام برغزل اشک ماتمت / بر مسجد و حسینیه و روضه و دمت/چندی گذشت در غم هجران اشک تو / پرمی کشید دل به هوای محرّمت

آخه میدونید من سه ساله که از خدا بچه میخوام و تقریبا کلی دارو تا حالا مصرف کردم. این اولین ماهیه که دارو مصرف نکردم و دیدم که یه فولیکول 11 دارم
آقا سلام برغزل اشک ماتمت / بر مسجد و حسینیه و روضه و دمت/چندی گذشت در غم هجران اشک تو / پرمی کشید دل به هوای محرّمت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام شیوا جونم من تخمک گذاریم 17 سیکلمه عزیزم .10 پری جون هستش

2731
یعنی نمیخواد خودمو گرم نگه دارم یا چیزای گرم بخورم

2738