2737
2734
عنوان

یک زن هنگام زایمان چقدر درد می کشد؟

10745 بازدید | 38 پست
یک انسان در حالت طبیعی می تواند تا 45 واحد درد را تحمل کند. که آستانه تحمل درد نامیده می شود و پس آن سیستم عصبی بدن به صورت اتوماتیک برای حذف این فشار بر مغز روشی را متناسب با شرایط اتخاذ می کند که یکی از این روش ها می تواند بیهوشی و غش باشد.
اما باید بدانید که یک زن هنگام زایمان دردی معادل 57 واحد را احساس می کند در واقع این میزان درد، معادل شکسته شدن همزمان 20 استخوان است.

قطعا قلب همه از عشق مادر سرشاره… با این وجود باز هم قدر مادر و همسرتون را بیشتر بدونید….

آپلود عکس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اتفاقا دیروز داشتم به شوهرم میگفتم اینو...واقعا موقع زایمان آدم مرگ رو با چشم خودش میبینه...من که وقتی از اتاق زایمان آوردنم اول دست مامانم رو بوسیدم...
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
ولی من چنین دردی حس نکردم. یعنی درد مثلا پام بیشتر از درد زایمان آزارم میداد . یا وقتی بالای شکممو فشار میدادن که بچه نره بالا و دنده مو اشتباهی فشار دادن جیغم درومد. یعنی فشار رو دنده ام که آسیبی به دنده ام نرسوند بیشتر از درد زایمانم بود. نمیدونم کی این معادل سازی رو انجام داده
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740
من فقط شدیدا کلافه بودم. میترسیدم مقعدم پاره شه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
همه میگن مث پریود شدید. برای من مثل دل پیچه شدید بود و کمر درد. خیلی زیاد بودا. ولی آدم میتونه زنده بمونه خخخخخ
بنظر من مثل درد دل پریودی بود اما یکم شدیدتر...خوبیش اینه که میگیره و ول میکنه...من دوست دکترم اومد موقع دردها کمرم رو ماساژ میداد ...خیلی در کاهش درد موثر بود.
از همه مهم تر اینه که نباید ازش ترسید بلکه باید تحملش کرد
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
کلا حامله شی زایمان کنی و شیر بدی داغون میشی. باید قبل از حاملگی بدنو اماده کرد
2706