2733
2734
سلام دوستان.
راستش هدفم از زدن این تاپیک اینکه از تجربیات و سیاستایی که برای رفتار با خانواده شوهر به خصوص مادر شوهر دارین رو بگین.
آیا باید با مادر شوهر مثل مامان خودمون رفتار کنیم؟
لطفا کمکم کنین من مجردم و خیلی نیاز به راهنماییتون داریم
پیشاپیش از توجه و جوابتون ممنون.

سلام تینا جون
رفتار با خانواده شوهر سیاست خاصی نیمخواد فقط احترام متقابل ... درسته مادر شوهر اسمش بد در رفته ولی همه ی مادرشوهرها که بدنیستن... البته من اعتقاد دارم مادر شوهر هیچ وقت مادر خود آدم نمیشه.. اینو به این خاطر میگم که بالاخره آدم یک حرفای که به مامانش میگه یا کمکهای که از مامانش میخواد و روش نمیشه به مادر شوهرش بگه ... چه بسا مادرشوهرهایی هم هستند که از مادر بهتر و مهربان ترند... ولی عزیزم من تنها توصیه ای که میتونم بهت بکنم اینه که بهشون احترام بذاری اینجوری هم این دنیات آباده و هم اون دنیا ... احترام احترام میاره .. اگه بخوای با دید مثبت بهش فکر کنی و اونا رو جزئی از خودت بدونی هیچ مشکلی پیش نمیاد .. سنگین ...خانوم باوقار .. نحیب ... منظور از خانوم و سنگین بودن این نیست که بری ساکت بشینی و بهشون محل نذاری نه... نهایت ادب و احترام در عین سادگی و راحت برخورد کردن ...به جا و سنجیده صحبت کردن و رفت و آمد بموقع و حساب شده...
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**
سلام تینا جون
رفتار با خانواده شوهر سیاست خاصی نیمخواد فقط احترام متقابل ... درسته مادر شوهر اسمش بد در رفته ولی همه ی مادرشوهرها که بدنیستن... البته من اعتقاد دارم مادر شوهر هیچ وقت مادر خود آدم نمیشه.. اینو به این خاطر میگم که بالاخره آدم یک حرفای که به مامانش میگه یا کمکهای که از مامانش میخواد و روش نمیشه به مادر شوهرش بگه ... چه بسا مادرشوهرهایی هم هستند که از مادر بهتر و مهربان ترند... ولی عزیزم من تنها توصیه ای که میتونم بهت بکنم اینه که بهشون احترام بذاری اینجوری هم این دنیات آباده و هم اون دنیا ... احترام احترام میاره .. اگه بخوای با دید مثبت بهش فکر کنی و اونا رو جزئی از خودت بدونی هیچ مشکلی پیش نمیاد .. سنگین ...خانوم باوقار .. نحیب ... منظور از خانوم و سنگین بودن این نیست که بری ساکت بشینی و بهشون محل نذاری نه... نهایت ادب و احترام در عین سادگی و راحت برخورد کردن ...به جا و سنجیده صحبت کردن و رفت و آمد بموقع و حساب شده...
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عزیزم به نظر مهم ترین اصل اینه که باید تا میتونی پاچه خاری کنی
من خودم تازه این اصل رو فهمیدم و از اون موقع رابطم با مادر شوهرم خیلی خوب شده
با خواهر شوهرم هم مثل یه دوست میمونم البته نه خیلی صمیمی در حد دوست عادی
باید جلو مادر شوهرت هیییییییییییییییییییییییییی ازش تعریف کنی از دست پختش خونه داریش صورت زیباش
براش هر چند وقت یکبار گل بخر یه شاخه رز هم باشه کافیه
باور کن مادر شوهر هم بالاخره آدمه دلش از سنگ نیست که
راحت با این کارا میتونی دلش رو نرم کنی
البته نباید هیچ وقت یادت بره که مادر شوهر هیچ وقت مادر خود آدم نمیشه
باید انجامش بدم...کافیه بخوام...
من اولا واقعا با مادر شوهرم مشکل داشتم الان تازه فهمیدم باید چیکار بکنم به خدا محبت محبت میاره
من اولا خیلی خودمو میگرفتم تو خونشون اصلا دست به سیاه و سفید نمیزدم ولی الان بهش کمک میکنم
اونم اولا به من و شوهرم اصلا کمک مالی نمی کرد و لی الان خوب شده
باید انجامش بدم...کافیه بخوام...
2740
بستگی داره .... با هر کسی اندازه عقلش باید حرف بزنی ...

بعضیا با محبت نرم میشن بعضیا چشم سفید تر ...

باید طرفتو بسنجی ...

اگر در مورد من میخوای بدونی ... هر چی بیشتر محبت میکردم و براشون هدیه میخریدم و جذبشون میکردم پررو تر میشدن ... بی ادب تر میشدن ... گستاخ تر میشدن ... تا جایی که همسرم ازم تشکر کرد و بهم گفت : این کارا فایده ای نداره ... دیگه نمیخواد بیشتر از این مایه بزاری ... یعنی انقدر تابلو بود که همسرم خودش دلش به حالم سوخت ...

دوری و دوستی بهترین راهه ...

هستم تینای خشکلممممممممممممممم ...

میگم خودتو در گیر این افکار نکن هنوز هیچی نشده ... انشاالله خونواده شوهرت عالی از آب در میان ... خودتو بد بین نکن همه مثل هم نیستن ...

ببین چقدرا هستن که از خونواده همسرشون راضین ...

Image and video hosting by TinyPic
2706